Languages

Signature

Weiss Signatur podłogi z prawdziwego drewna są znakomitym połączeniem jakości, artisanry, projektowania i doboru. Każda podłoga jest indywidualny produkt, który pasuje dokładnie do swoich pokoi. W signatur wykwintne podłogi drewniane są tak szerokie i długie, że można nie znaleźć rowki lub stawów, w miarę oka widać.

Podłogi Signature z prawdziwego drewna są znakomitym połączeniem jakości, projektowania i doboru składników. Każda podłoga jest indywidualnym produktem, który pasuje dokładnie do Twoich pokoi. W signatur wykwintne podłogi drewniane są tak szerokie i długie, że można nie znaleźć rowków lub stawów, gołym okiem.

Podłogi

Drewno to naturalny materiał, który zapewnia utrzymanie ciepła i komfortu w każdym pomieszczeniu. Liczne wyszukane gatunki drewna , różne wymiary oraz możliwości układania razem z różnymi możliwościami powierzchniowymi tworzą szeroką gamę ekskluzywnych podłóg.

Panele Podłogowe

Panele podłogowe to doskonały sposób na szybkie i łatwe wykończenie podłogi. Bogata oferta wzorów i kolorów paneli umożliwia w elegancki sposób zaaranżować pomieszczenia. Wybierając panele podłogowe pod względem zastosowania warto kierować się klasą ścieralność. Sposób montażu na zatrzask i bez klejowy znacznie ułatwi i skróci czas ułożenia pięknej podłogi z paneli.

Tarasy

Czy to Twój taras, twój basen, Twój ogród lub twój balkon: z desek tarasowych Weiss Twój taras będzie reprezentowany w imponujący sposób. Każda deska jest znakiem doskonałego połączenienia jakości, innowacyjnych technologii oraz nowoczesnego wzornictwa.

Dla wszystkich naszych desek tarasowych , które oferujemy najwyższe standardy jakości są ważne.

Akcesoria

Wyroby z drewna naturalnego naszej firmy są unikatowe i pozwalają stworzyć wygodne miejsce mieszkalne oraz wykończyć dom w unikalny sposób.

Proszę czekać