Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

WYKŁADZINY PANELOWE

Wykładziny panelowe

Stojąc przed decyzją dotyczącą remontu, czy też urządzenia nowego domu często zastanawiamy się, na co się zdecydować: płytki, panele, czy może wykładzina? Przede wszystkim, nasz wybór powinien być uzależniony od miejsca, w którym chcemy daną podłogę zamontować, czy jest to kuchnia, łazienka, czy też pokój dziecięcy. Kolejna kwestia to gust domowników. To od niego zależy, na jaki kolor i styl podłogi się zdecydujemy. Jeśli chcemy pójść na pewien kompromis i wybrać swego rodzaju 2 w 1 może warto postawić na wykładziny panelowe?

Brak produktów w tej kategorii

Wykładziny panelowe – imitacja drewna

Popularność zdobywają wykładziny panelowe – są to wykładziny, dzięki którym podłoga w salonie, czy też sypialni może stać się wyjątkowym elementem aranżacji całego wnętrza. To wykładziny skutecznie imitujące drewno. Kombinacja kilku warstw, z których stworzona jest taka wykładzina w połączeniu z wierzchnią warstwą imitującą drewno daje wyjątkowy efekt. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które z jakiegoś powodu nie chcą decydować się na tradycyjne panele, ale też oczekują od wykładziny czegoś więcej.

Co ważne, takie wykładziny w niczym nas nie ograniczają. W sklepie Floorexpert nasi klienci znajdą wiele rodzajów takich wykładzin, dzięki czemu będą mogli dobrać odpowiednie odcienie do swoich potrzeb, a także wnętrz, w których mają się znaleźć.

Co jeszcze warto wiedzieć o wykładzinach panelowych?

Wykładzina panelowa, podobnie jak „zwykła” wykładzina, wykazuje szereg właściwości. Rozwiązanie to daje przede wszystkim gwarancję ciepła, czego nie doświadczymy posiadając wyłącznie kafelki lub też płytki. Jeszcze jakiś czas temu to wykładziny zostały „wyparte” z rynku przez kafelki oraz panele. Jednak stopniowo możemy zauważyć rosnący trend na montaż wykładzin, które są równie komfortowe i wygodne w codziennym użytkowaniu. Takie wykładziny montuje się bardzo prosto a cały proces nie jest czasochłonny. Nie brakuje ich więc nie tylko w domach, ale i w biurach oraz przestrzeniach użyteczności publicznej.

Jeśli chcą dowiedzieć się Państwo więcej na temat tego rozwiązania, zachęcamy nie tylko do przejrzenia oferty Floorexpert, ale również kontaktu. Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem z przyjemnością doradzimy, który model wykładziny panelowej będzie dla Państwa najlepszy i sprawdzi się w danym pomieszczeniu. Zapewniamy ponadto szybką realizację zamówienia oraz bezproblemową wysyłkę i kontakt z naszym personelem.

Proszę czekać