Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

OBIEKTOWE

Wykładziny dywanowe obiektowe

Wykładziny dywanowe obiektowe, inaczej kontraktowe są niezwykle odporne na działanie czynników zewnętrznych w miejscach, w których panuje wzmożony ruch. Przede wszystkim stosuje się je w pomieszczeniach użyteczności publicznej, takich jak biura, restauracje czy hotele. Charakteryzują się w dużym stopniu odpornością na ścieranie, odkształcanie i zaplamienia. Posiadają atesty higieniczne, na antyelektrostatyczność czy trudnopalność. Ważne jest, by wybrać wykładzinę dostosowaną do danego rodzaju pomieszczenia, ponieważ służyć ona będzie użytkownikom przez długi czas. Powinniśmy zwrócić uwagę na ich parametry techniczne, a także kolor i wzór.

Brak produktów w tej kategorii

Wykładziny dywanowe obiektowe bardzo dobrej jakości

Występują różne rodzaje wykładzin dywanowych obiektowych, do których należą igłowane, cięte, cięto-pętelkowe i pętelkowe. Wykładziny dywanowe składają się z jednolitego włókna, cięte mają wysokie włosy w wyniku rozerwania pętelki, w cięto-pętelkowych pętelka jest tylko częściowo przecięta, a pętelkowe mają strukturę włókna w formie supełków. Wszystkie rodzaje wyrobów tego typu są wytrzymałe i odporne na zniszczenia. Jeśli chcą Państwo stąpać po delikatnej wykładzinie, warto wybrać cięte, które są dodatkowo odporne na plamy i zatarcia. Z kolei w przypadku bardzo dużego natężenia ruchu w danym pomieszczeniu, szczególnie polecane są igłowane produkty tego rodzaju.

Wykładziny dywanowe obiektowe

Dobrej jakości wykładziny obiektowe charakteryzuje odpowiedni skład surowcowy oraz gramatura runa. Im więcej zastosowanych surowców i wyższa ich jakość, tym cena wzrasta. Gramatura runa oznacza wagę surowca, który jest używany do produkcji takiego wyrobu. Jej wartość świadczy o możliwości dostosowania danego produktu do warunków, w jakich będzie użytkowany. Dzięki temu można eksploatować go dłużej oraz zredukować koszty jego konserwacji. Występuje bardzo dużo wzorów i kolorów, w których można zakupić wykładzinę kontraktową. Wybór zależy od indywidualnych preferencji użytkownika, a także tego czy wykładzina jest głównym elementem aranżacji pomieszczenia, czy trzeba ją dobrać do istniejącego wystroju wnętrza.

Oferta wykładzin dywanowych obiektowych

Nasza oferta wykładzin jest bardzo konkurencyjna. Oddajemy w Państwa ręce produkty bardzo dobrej jakości w niewygórowanych cenach, z których korzystać będą Państwo przez długie lata. Wykładziny dywanowe dostępne są w różnorodnej kolorystyce i wzornictwie. Przede wszystkim dostępne są kolory podstawowe z domieszkami innych barw, które można dopasować do wystroju wielu pomieszczeń. Dominują brązy, zielenie, szarości, błękity, ale też bardzo jasne barwy tych wyrobów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy szybkie i udane zakupy.

Proszę czekać