Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

DOMOWE

Wykładziny dywanowe domowe

Oferujemy naszym klientom wykładziny dywanowe domowe w atrakcyjnych cenach, które zachwycają swym ładnym wyglądem i praktycznością. Można je położyć niemalże w każdym pomieszczeniu, na przykład w sypialni, jadalni czy w pokoju dziennym. Wyglądają bardzo estetycznie, a do tego są niezwykle funkcjonalne. Ponadto, podłoga pokryta wykładziną dywanową jest miękka, ciepła oraz komfortowa. Można wybrać jej kolor dostosowany do wystroju wnętrza, który dominuje na określonym obszarze w domu, czy też w mieszkaniu. Przede wszystkim, w ofercie dominują gładkie, jednokolorowe modele wykładzin, lub z regularnym wzorem. Wiele zależy od preferencji użytkowników, którzy dostosowują produkt do własnych potrzeb, głównie stylu, w jakim urządzone jest dane pomieszczenie.

Brak produktów w tej kategorii

Wykładziny dywanowe domowe w atrakcyjnych cenach

Istnieją różne rodzaje wykładzin dywanowych domowych, do których należą kędziorki, cięte, strukturalne i włochacze. Wykładziny dywanowe kędziorki są wykonane ze skręconych przędzy, cięte mają wysokie włosy z powodu rozciętych pętelek, w strukturalnych tylko część pętelki jest przecięta, a włochacze to wyroby cięte, które mają bardzo długie włosy. Jeśli marzą Państwo o bardzo przyjemnych w dotyku wykładzinach, warto wybrać cięte lub kędziorki. Na rynku istnieją przeróżne kombinacje, jakie klient może dostosować do swoich potrzeb. Takie produkty przeznaczone do użytkowania w domu są przeważnie wykonane ze sztucznych włókien.

Wykładziny dywanowe domowe

Najpopularniejsze wymiary wykładzin domowych to 4 m, które występują także w naszym sklepie internetowym floorexpert.pl. Jednak możliwe jest odpowiednie przycięcie tych wyrobów w zależności od Państwa potrzeb. Są estetyczne i wykonane z dbałością o każdy szczegół. Bardzo łatwo można je również utrzymać w czystości. Jest to ważna cecha, gdy przede wszystkim założymy taki wyrób w pokoju dziecięcym. Poza tym wykazują niebywałą odporność na ścieranie oraz liczne uszkodzenia. Zapewniają ciepłe podłoże do chodzenia, a także nie przyciągają dużych ilości roztoczy, co jest bardzo ważną kwestią, zwłaszcza dla alergików.

Piękna, domowa wykładzina dywanowa w ofercie Floorexpert

W naszej ofercie znajdą Państwo piękne wykładziny dywanowe, do których należy m.in. Roma 11 o szerokości 4 m z możliwością docięcia do indywidualnych wymiarów w odcieniu czerwieni. Jest wykonana na podkładzie filcowym. Jej funkcjonalna struktura runa w konstrukcji saxon sprawia, że wykładzinę można w łatwy sposób utrzymać w czystości. Należy do klasy komfortu LC2. Jest wygodna, można bez przeszkód się po niej poruszać. Zapewnia ciepło stopom, amortyzuje upadki i tłumi hałas. Zachęcamy do zakupu tego oraz innych modeli wykładzin w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa wymaganiom. Realizujemy każde zamówienie jak najszybciej jest to możliwe, dzięki czemu otrzymują Państwo zamówiony produkt w szybkim czasie.

Proszę czekać