Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

DZIECIĘCE

Wykładziny dywanowe dla dzieci

Oferujemy naszym klientom atrakcyjne wykładziny dywanowe dla dzieci, które sprawią, że pokój stanie się przytulny i pełen barw. Będzie idealnym miejscem do zabaw o ciepłym podłożu amortyzującym upadki.

Brak produktów w tej kategorii

Dywanowa wykładzina dziecięca – różne wzory i kolory

Nasz sklep internetowy floorexpert.pl dysponuje różnego rodzaju wzorami i kolorami wykładzin dziecięcych, które mogą Państwo zakupić w bardzo dobrych cenach. Wszystkie modele są przyjemne w dotyku, szybko i łatwo usuwa się z nich brud. Wykładziny dziecięce można umieścić zarówno w pomieszczeniu, w którym bawi się, śpi oraz uczy dziecko, jak i nastolatek. Wszystko zależy od odpowiedniego doboru wyrobu do aranżacji wnętrza.

Wykładziny dywanowe dla dzieci

Wykładziny dla dzieci wykazują bardzo dobrą odporność na zabrudzenia i zaplamienia. Poza tym niestraszne im ugniatanie czy szorowanie. Gwarantują bezpieczne użytkowanie, zwłaszcza w przypadku osób uczulonych, ponieważ posiadają odpowiednie zabezpieczenia. Wykładziny dziecięce zachowują trwałe kolory przez długi czas. Dlaczego są idealne do pokoju dziecięcego? Ponieważ dzieci często chodzą po nich boso, siadają podczas zabawy. Dlatego ważne jest również, aby były ciepłe. Ponadto, wykładziny są bezpieczne, utrudniają poślizg, co wiele razy ma miejsce na gołej podłodze, na przykład pokrytej tylko panelami. Jeśli chodzi o kolory takich wyrobów, można je także dostosować podług badań psychologicznych, na przykład pomarańczowy zachęca do zabawy.

Wykładziny dziecięce w sklepie Floorexpert

Często nasi klienci długo zastanawiają się nad zakupem wykładzin ponieważ panuje opinia, że podobnie jak dywany, nie nadają się dla osób z alergią. Jednak jest to mylne przekonanie. Nowoczesne technologie sprawiają, że mogą nawet pomóc zmagać się z uczuleniem. Przykładowo, można zakupić wykładziny, które zostały wyposażone w powłoki antyalergiczne. Odpowiednie w tym przypadku będą wyroby wyprodukowane z poliestru, czy też akrylu. Można również kupić odpowiedni preparat, który należy rozpylić na wykładzinie. Jego użycie pozytywnie wpływa na pozbycie się roztoczy. Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym floorexpert.pl

Proszę czekać