Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

NA SCHODY

Wykładziny dywanowe na schody

Wykładziny dywanowe na schody to propozycja, która jest niedroga oraz sprawia, że dźwięk wchodzenia po schodach zostaje tłumiony. Montuje się je przy użyciu kleju. Stopnie wewnętrzne mogą być wykończone szkłem, drewnem lub ceramiką. Wielu naszych klientów układa także wykładzinę, jednak w tym przypadku trzeba ją odpowiednio rozłożyć na powierzchni schodów. W przeciwnym razie może się unosić i przecierać, będąc również zagrożeniem dla użytkowników. Wówczas konieczna będzie jej wymiana. Dlatego lepiej zainwestować w wykładzinę dywanową, której warstwa zewnętrzna wykonana jest z włókien naturalnych, przez co wycisza dźwięki. Ponadto są to produkty sprężyste, na których upadki nie są aż tak bardzo uciążliwe. Szczególnie będą odpowiednie do domów, w których przebywają osoby starsze i dzieci.

Brak produktów w tej kategorii

Wykładziny dywanowe na schody

Wykładziny należy przykleić, a następnie zabezpieczyć metalowymi profilami. Istnieje również inny sposób na zamontowanie tego wyrobu, który polega na wycięciu elementów zgodnie z wymiarem każdego stopnia. Należy je przymocować przy użyciu klejów akrylowych. Krawędzie schodków są też zabezpieczane za pomocą metalowych profili. Trzeba dokładnie przyłożyć wykładzinę, aby nie następowało jej zwijanie się ani ścieranie. Jeśli chodzi o wymiar szerokości tego wyrobu, wykonuje się tę czynność poprzez mierzenie wymiaru schodów i mnożenie przez ich liczbę. Do ostatecznego wyniku dodajemy 5 cm, aby w razie czego dysponować odpowiednią ilością materiału.

Wykładzina dywanowa do ułożenia na schodach

Wykładziny dywanowe na schody powinny być położone na gładkim i suchym podłożu, na którym nie znajdują się żadne zanieczyszczenia. Czasami po starych pokryciach podłoża mogą znajdować się liczne wypustki. Zdarza się, że konieczne jest wówczas zastosowanie odpowiedniej wylewki, które je zniweluje lub ostatecznie usunie. Taki wyrób dobrze też sprawdza się wówczas, gdy chcemy zakryć niezbyt reprezentacyjne stopnie, a nie mamy wystarczających ilości funduszy do poprawienia ich stanu. Jesteśmy przekonani, że każdy z klientów znajdzie w sklepie Floorexpert coś dla siebie.

Proszę czekać