Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

NA FILCU

Wykładziny dywanowe na filcu

Wykładziny dywanowe na filcu można stosować niemalże na każdej posadzce. To produkty, które zostały wykonane w stu procentach z polipropylenu. Dzięki nim wnętrze staje się cieplejsze i bardziej ciche. Co więcej, zamontowanie takiego wyrobu jest dosyć proste. Możliwe jest także założenie go na utwardzonym podłożu. Wykładzina filcowa sprawia, że chodzenie po niej jest bardzo wygodne. Runo występujące na takim podkładzie bardzo dobrze się sprężynuje i nie powoduje trwałych zgnieceń. Sprawia to, że wykładzina ładnie się prezentuje przez długi czas, a jej kolor jest trwały. Taki podkład jak filc nadaje się do podłóg, które są lakierowane, a także takich, na których znajduje się ogrzewanie podłogowe. Przeznaczony jest jedynie do pomieszczeń mieszkalnych.

Brak produktów w tej kategorii

Wykładziny dywanowe na filcu

Filc jest elementem wielu wykładzin dywanowych, które mogą mieć różnego rodzaju podkłady. Nie jest to część widoczna, ale koniecznie warta rozważenia. Od niej bowiem zależy to, czy wykładzina będzie mogła być ułożona na danym podłożu. Istnieją wykładziny dywanowe na filcu, a także jucie, gąbce czy gumie kauczukowej. Filc to podkład uniwersalny. Można go dopasować niemalże do każdego podłoża. Dzięki niemu runo nie ulega strzępieniu się oraz przycinaniu. Po jego zastosowaniu także nie widać złączeń elementów. Tego typu produkty zabezpieczają nas przed zimnem oraz tłumią hałas. Nie są to drogie wyroby, a mogą sprawić, że wnętrze pomieszczenia stanie się przytulne i stylowe.

Wykładzina dywanowa na podkładzie filcowym

Wykładziny cieszą się dużą popularnością. Dostępne są w rozmaitych wzorach i kolorach, jakie można wybrać adekwatnie do wystroju wnętrza. Podkład filcowy lepiej kumuluje ciepło niż je przewodzi. Podczas zakupów warto wybrać taką wykładzinę, która będzie spełniała nasze potrzeby. Różnią się one kolorami, wzorami, ale także stopniem wytrzymałości i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Należy dobierać je zgodnie ze swoimi preferencjami, lecz głównie musi to zależeć od typu pomieszczenia, w którym wykładziny filcowe mają się znajdować.

Proszę czekać