Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

DO HOTELI

Wykładziny dywanowe do hoteli

Wykładziny dywanowe do hoteli są produktami niezwykle uniwersalnymi, które będą pasować do prawie każdego pomieszczenia hotelowego. To wyroby bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, odkształcanie się, zaplamienia czy ścieranie. Chociaż codziennie porusza się po nich duża liczba osób, przez długi czas zachowują atrakcyjny wygląd. Są komfortowe i ciepłe, a po ich założeniu pomieszczenie staje się dużo bardziej przytulne i przyciąga gości. Najczęściej do produkcji wykładzin hotelowych stosuje się takie surowce, jak polipropylen, poliamid albo wełna. Z polipropylenu często wykonane są wyroby znajdujące się w hotelach jednogwiazdkowych lub dwugwiazdkowych. Poliamid występuje jako składnik wykładzin w placówkach do czterech gwiazdek, a wełna w miejscach, gdzie panuje najwyższy standard obsługi i jednocześnie duże natężenie ruchu.

Brak produktów w tej kategorii

Wykładziny dywanowe do hoteli

Dla wielu placówek, również hoteli, wykładziny dywanowe tworzą eksperci, którzy wiedzą, jakie wymagania powinna spełniać tego typu wykładzina. Wyroby zostają więc dopasowane do gustu ich przyszłych właścicieli, lecz też opinii gości, którzy z ich korzystają. Istnieje szeroka gama kolorów i wzorów, jakie są wykorzystywane do wyrobu wykładzin hotelowych. Przede wszystkim są to kolory w odcieniu granatu, zieleni czy beżu. W trakcie ich wytwarzania barwy ulegają odpowiedniemu utrwaleniu, przez co zachowują swój stan przez długi czas. W hotelach dominują jednokolorowe produkty tego typu, lecz niektórzy hotelarze decydują się również na innego rodzaju wzory, pasujące do wystroju.

Wykładzina dywanowa do pomieszczeń hotelowych

Nasz sklep floorexpert.pl posiada w swojej ofercie dobrej jakości wykładziny, które doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu. Jest to jeden z najważniejszych elementów wykończenia wnętrza takiego obiektu. Ponadto, w przypadku wykładziny istotna jest jej gramatura oraz klasa obiektowa. W sklepie Floorexpert znajdą Państwo atrakcyjne wykładziny, które ubogacą każde wnętrze. W przypadku jakiegokolwiek problemu z wyborem asortymentu dostępnego w naszej ofercie, czy też dodatkowych pytań, służymy pomocą. Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pośrednictwem formularza kontaktowego umieszczonego na naszej stronie internetowej.

Proszę czekać