Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

NA SCHODY ZEWNĘTRZNE

Nakładki na schody zewnętrzne

Oferujemy Państwu praktyczne nakładki na schody zewnętrzne, które bardzo dobrze zdadzą egzamin zimą. W tę porę roku nie trudno o poślizgnięcie się czy upadek na oblodzonych i ośnieżonych schodach. Takie wyroby zabezpieczają śliskie stopnie. Są bardzo wytrzymałe, łatwo je można założyć i wyczyścić. Wykonane zostały z elastycznej i profilowanej gumy, która wykazuje bardzo dobrą odporność na warunki panujące na zewnątrz, czyli wspomniany śnieg, lód, ale też deszcz czy inne opady i zanieczyszczenia. Można je w każdej chwili zdjąć, a co najważniejsze – nie zostają po nich nieestetyczne ślady.

Brak produktów w tej kategorii

Nakładki na schody zewnętrzne zwiększające bezpieczeństwo użytkowników

Nakładki na schody są przede wszystkim wykonane z gumy w kolorze czarnym lub szarym, chociaż coraz częściej możemy spotkać je w innych kolorach, które wpasują się w otoczenie. W wybranych modelach zamontowane są już fabrycznie paski odblaskowe, które w dużym stopniu zwiększają bezpieczeństwo, szczególnie podczas wchodzenia po schodach w nocy. Oprócz gumowych nakładek można także zainwestować w samoprzylepne taśmy antypoślizgowe, które znajdziemy głównie na schodach w placówkach użyteczności publicznej czy antypoślizgowe paski z GRP, które można przymocować na każdym rodzaju powierzchni, na przykład metalu, betonie czy drewnie.

Oferta nakładek na schodki znajdujące się na zewnątrz budynku

Oferujemy Państwu nakładki zewnętrzne, które chronią użytkowników schodów przed wypadkami spowodowanymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi lub śliską powierzchnią. Odpowiednio przylegają do podłoża, nie zsuwają się ani nie odkształcają. Nasi klienci znajdą je w sklepie internetowym floorexpert.pl, tak samo jak inne dostępne u nas produkty, do których należą między innymi panele podłogowe, wykładziny dywanowe czy też listwy przypodłogowe. Gwarantujemy długie użytkowanie każdego produktu zakupionego z naszej oferty. Zapewniamy, że są one wytrzymałe i odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Proszę czekać