Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

NAKŁADKI ANTYPOŚLIZGOWE

Antypoślizgowe nakładki na schody

Głównym zadaniem antypoślizgowych nakładek na schody jest ochrona korzystających ze schodów osób. Niektóre stopnie wykonane są bowiem z surowców o gładkich, śliskich powierzchniach. Na schodach tego typu bardzo łatwo o wypadek i poważny uszczerbek na zdrowiu. By chronić użytkowników schodów, firma floorexpert.pl oferuje Państwu wysokiej jakości antypoślizgowe, gumowe nakładki na schody. Dzięki temu niezawodnemu zabezpieczeniu już nigdy nie będą musieli Państwo obawiać się groźnego oraz bolesnego upadku.

Brak produktów w tej kategorii

Nakładki antypoślizgowe na schody

Firma floorexpert.pl oferuje szeroki wybór nakładek podgumowanych w przystępnych cenach. W asortymencie naszego sklepu znajdują się rozmaite ich modele, dlatego każdy z pewnością wybierze coś odpowiadającego własnym potrzebom oraz upodobaniom. Gumowe nakładki antypoślizgowe na schody to zakup niezbędny, szczególnie jeśli mają Państwo do czynienia ze schodami wykonanymi z bardzo gładkich i śliskich surowców. Warto zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny i zabezpieczyć stopnie nakładkami.

Zalety gumowych, antypoślizgowych nakładek na schody

Największym atutem opisywanych nakładek jest ich niezawodność. Są to produkty praktyczne oraz funkcjonalne. Służą ochronie zdrowia i bezpieczeństwa człowieka, nie dopuszczając do jego poślizgnięcia, a w konsekwencji upadku ze schodów. Nakładki oferowane przez firmę floorexpert.pl to produkty najwyższej jakości, wykonane zostały z solidnego materiału, cechują się trwałością i odpornością na zniszczenia. Kolejną zaletą tych produktów jest ich atrakcyjna cena oraz bogata gama kolorystyczna.

Nakładki na schody podgumowane

Nakładki podgumowane dzięki temu, że pokryte są gumą zapobiegają przesuwaniu się nakładki na stopniu. Nakładka pewnie i trwale przymocowana, skutecznie zapobiega możliwości poślizgnięcia. Jeśli zdecydują się Państwo na zamówienie nakładek w naszym sklepie internetowym z pewnością będą Państwo zadowoleni z dokonanego przez siebie wyboru oraz, co najważniejsze, pewniejsi bezpieczeństwa gości oraz domowników.

Proszę czekać