Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

SZTUCZNA TRAWA NA TARAS

Sztuczna trawa na taras

Poranna kawa na tarasie z ulubioną książką? Nie ma nic przyjemniejszego niż delikatne promienie słońca oraz spokojny relaks w zaciszu własnego tarasu. Moda na tarasy istnieje od kilkunastu lat, a właściciele domków jednorodzinnych wykorzystują uroki posiadania tarasu do wspólnego biesiadowania w letnie popołudnia. Sztuczna trawa tarasowa to rozwiązanie, które znacznie poprawi komfort użytkowania tej powierzchni. Pokryje zimną posadzkę, dzięki czemu Państwa komfort i satysfakcja z przebywania na tarasie ulegną znacznej poprawie.

Brak produktów w tej kategorii

Sztuczna trawa tarasowa

Sztuczna trawa tarasowa ma wiele zalet, dzięki którym stała się tak popularnym materiałem wykończeniowym. Przede wszystkim jej wybór i położenie jest niesamowicie szybkie i wygodne. Ponadto, cechuje się komfortem i rozsądną ceną. Właśnie dlatego jest coraz chętnie wybierana w nowoczesnych domach, gdzie ceni się wygodę, bezpieczeństwo, ekonomię i przede wszystkim estetykę. Łącząc kreatywność z funkcjonalnością trawy tarasowej są Państwo w stanie zaadoptować miejsce niezwykle wyjątkowe.

Atrakcyjna cena sztucznej trawy tarasowej

Niewątpliwie, sztuczna trawa jest skutecznym sposobem na dekorację wokół domu. Dzięki intensywnej zieleni nawet ciemne kolory wykończeniowe zyskują dodatkowych walorów estetycznych i świeżego spojrzenia. Trawy z naszej oferty wyróżniają się atrakcyjną ceną, dzięki czemu w możliwie jak najniższych kosztach zaaranżują Państwo swój taras i będą mogli oddać się prawdziwemu relaksowi. Tania trawa pozostaje w doskonałym stanie podczas kontaktu z wilgocią, czy też skrajnymi temperaturami.

Inwestycja w sztuczną trawę tarasową opłaca się każdemu, kto ceni sobie komfort i estetykę. Jej montaż będzie zasadny dla każdego niezależnie od tego, czy lubią Państwo samotne wieczory na tarasie, czy wolą spędzać czas w większym gronie. Ponadto, trawa tarasowa w atrakcyjnej cenie będzie korzystnym rozwiązaniem dla par z dzieckiem, ponieważ maluch będzie mógł bawić się na podłożu bez ryzyka niebezpiecznego upadku i uderzenia w twarde płytki. Wystarczy zapoznać się z ofertą Floorexpert i wybrać rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb, bez konieczności nawożenia, podlewania i koszenia sztucznej trawy.

Proszę czekać