Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

SZTUCZNA TRAWA W OGRODZIE

Sztuczna trawa w ogrodzie

Dawniej, sztuczna trawa była kojarzona wyłącznie z boiskami, gdzie zastosowanie tego typu włókna było bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Dziś, sztuczna trawa nie stanowi dla nikogo zdziwienia, jeśli zdobi prywatny ogród, balkon, czy też taras. Nowoczesne wykonanie i dostosowanie właściwego rozmiaru trawy sprawiają, że jest to świetny sposób na aranżację przestrzeni wypoczynkowej, niezależnie od warunków pogodowych. Podobnie, jak z innymi elementami wyposażenia, tak i trawa w ogrodzie może tworzyć niesamowity klimat i charakter, jednakże musi być dopasowana z gustem i kreatywnością. Wykładzina imitująca trawnik ma szerokie możliwości, którym warto się przyjrzeć.

Brak produktów w tej kategorii

Sztuczna trawa w ogrodzie

Coraz częściej dostrzec można ogrody, które wyglądają niczym domowy salon. Wygodne fotele, kanapy z trwałych materiałów winylowych i dekoracyjne namioty sprawiają, że przestrzeń ogrodu staje się chętniej odwiedzana i niezwykle elegancka. Ponadto, od pewnego czasu możemy zauważyć trend urządzania przyjęć okolicznościowych w ogrodzie, a jeśli mają Państw do dyspozycji dużą przestrzeń to czemu by nie zaadaptować miejsca, w którym można spotkać się w większym gronie? Sztuczna trawa w ogrodzie to absolutny must have dla osób, które chcą organizować w nich przyjęcia.

Rolka sztucznej trawy to rozwiązanie, które wymaga inwestycji jedynie podczas zakupu, ale w dalszej eksploatacji nie wymaga tyle uwagi, co trawa tradycyjna. W momencie zakupu należy zastanowić się na wymiarami i modelem wykładziny, a następnie dokonać montażu. Decydując się na zwykłą, naturalną trawę należy o nią dbać, kosić, podlewać i nawozić. Jeśli chcą Państwo przyozdobić swój ogród szybko i modnie, to wykładzina imitująca trawnik będzie doskonałym wyborem.

Zastosowanie sztucznej trawy w ogrodzie

Sztuczna trawa może pełnić różnorodne funkcje. Wykorzystywana jest zarówno na taras tworząc element dekoracyjny i funkcjonalny, jak w innych celach. Bardzo często nasi klienci decydują się na montaż sztucznej trawy wokół basenu lub w miejscu wydzielonym na boisko dla dzieci. Ponadto, ciekawą alternatywą jest również zaaranżowanie placu zabaw ze sztuczną trawą zamiast twardej kostki brukowej, czy też lub brudzącego piasku.

Proszę czekać