Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

TRAWA SZARA

Sztuczna trawa szara

Szukając rozwiązań do wyposażenia biura oczekujemy estetyki i trwałości. Podobnymi cechami z pewnością kierują się Państwo przy wyborze materiałów wykończeniowych do domu, ogrodu, czy też balkonu. W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe rozwiązania, dzięki którym przestrzeń zyska niesamowitych walorów estetyki, a przy tym będzie tanim i praktycznym elementem dekoracyjnym. Sztuczna trawa w kolorze szarym to niezobowiązujący sposób na podłogę w nieco niestandardowym klimacie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami. Z pewnością znajdziecie tu rozwiązania, które przypadną do nawet najbardziej wymagającego gustu.

Brak produktów w tej kategorii

Sztuczna trawa - szara

Sztuczna trawa – szara podobnie, jak inne tego typu rozwiązania kojarzona jest wyłącznie z outdoorem. Na zewnątrz wykorzystywana jest zarówno w aranżacji balkonów, tarasów, ogrodów, jak i powierzchni użyteczności publicznych. Bardzo często podczas imprez masowych sztuczna trawa pełni rolę stabilnego podłoża, ponieważ tradycyjna trawa bardzo szybko uległaby znacznemu zniszczeniu. Jednakże sztuczna trawa dzięki swoim niesamowitym kolorom może być stosowana z powodzeniem jako element aranżacyjny wewnątrz domu.

Jeśli poszukują Państwo trwałego i solidnego rozwiązania na swoją podłogę sztuczna trawa będzie oryginalnym elementem aranżacyjnym. Być może zastosowanie takiej struktury w salonie wciąż jest dla Państwa zbyt odważnym i designerskim posunięciem, ale w pokoju nastolatka będzie świetnym sposobem na kreatywną aranżację.

Gdzie możesz zastosować sztuczną trawę w kolorze szarym?

Szarość kojarzona jest z elegancją, nowoczesnością i minimalizmem, dlatego w związku z ogromną popularnością chłodnych i surowych aranżacji warto wybrać elementy dekoracyjne, które będą wyróżniać się na tle innych rozwiązań. Szara trawa odnajdzie się w biurach, jak i salach konferencyjnych kreatywnych agencji. Niestandardowa struktura z pewnością przykuje uwagę, a wnętrze zyska niezobowiązującego i nieco ekscentrycznego charakteru. Jeśli chcą Państwo stworzyć w pracy atmosferę chill roomu,, warto wybrać właśnie sztuczną trawę!

Proszę czekać