Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

Wykładziny elastyczne do kuchni

Wykładziny elastyczne do kuchni

Jeszcze do niedawna, wykładziny elastyczne do kuchni były kojarzone z rozwiązaniami mało atrakcyjnymi, którym brakuje estetyki. Brudne linoleum z poprzedniej epoki, które nieudolnie imituje drewniane deski to już przeżytek. Dzięki odświeżonemu designowi oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych, elastyczne wykładziny znów wracają do łask i cieszą się niesłabnącą popularnością w dużych apartamentach miejskich, jak i domkach jednorodzinnych na przedmieściach. Jeśli poszukują Państwo nowoczesnych, trwałych, łatwych do utrzymania w czystości i wodoodpornych materiałów na kuchenną podłogę to jest to rozwiązanie dedykowane właśnie dla naszych klientów.

Brak produktów w tej kategorii

Wykładziny elastyczne do kuchni

Powrót trendu na wykładziny cieszy z wielu względów. Fachowcy nie muszą poświęcać dużej ilości czasu na montaż takiej podłogi, a właściciele mieszkań nie boją się o uszkodzenie powierzchni, ponieważ materiały są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nowoczesne wykładziny do kuchni podobnie, jak popularne panele podłogowe są dostępne w wielu kolorach i wzorach, dlatego podczas aranżacji wnętrza kuchni można pozwolić sobie na wyjątkowe i kreatywne rozwiązania. W ofertach kolorystycznych znajdą Państwo między innymi popularną i chętnie wybieraną kolorystykę drewna i kamienia, ale coraz częściej pojawiają się również awangardowe i ekscentryczne wzory dla odważnych.

Właściwości elastycznych wykładzin do kuchni

Wykładzina elastyczna najczęściej jest wykonana z polichlorku winylu zwanego również PVC. Szeroka gama kolorystyczna to ich niejedyna zaleta. Każdy kto jest zainteresowany wykładzinami do kuchni ma możliwość dokonania wyboru między różnorodnymi grubościami, które pozwolą na komfort i dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Wielowarstwowe wykładziny są wyposażone w warstwę z podkładu z włókna szklanego lub spienionego PVC, następnie z warstwy z dekoracyjnej ze wzorem, a także przezroczystej gładkiej lub tłoczonej folii, która pozwala na zabezpieczenie struktury.

Do kuchni szczególnie polecane są wykładziny, które składają się z wielu warstw, ponieważ ich grubość świetnie tłumi hałasy, a jednocześnie pozwala na komfortowe chodzenie. W kuchni sprawdzają się wykładziny o gładkiej powierzchni, ponieważ wówczas ich pielęgnacja jest szybsza. Wszelkiego rodzaju tłoczone wzory w kontakcie z tłuszczem wymagałyby dokładnego umycia. Nowoczesne wykładziny dedykowane do kuchni zostały wyposażone w specjalną warstwę odporną na działania wilgoci, zarysowań oraz innych uszkodzeń mechanicznych, które mogą powstać w codziennym użytkowaniu.

Proszę czekać