Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

WYKŁADZINY CHODNIKOWE

Wykładziny chodnikowe

Bogaty asortyment wzorów i kolorów wykładzin chodnikowych sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na aranżacje, które przez jakiś czas były postrzegane jako mało atrakcyjne. Na szczęście nowoczesny design i wysokiej jakości materiały sprawiają, że dotychczasowe tkaniny zyskały nowe życie i z powodzeniem montowane są na korytarzu, przedpokoju lub w holu. Funkcjonalne i wytrzymałe chodniki dywanowe zachwycają swoim wyjątkowym i oryginalnym wzornictwem, który pozwala na kreatywną aranżacje przestrzeni dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Metr bieżący wykładzin nie jest drogim zakupem, a daje 100% satysfakcję w codziennej eksploatacji.

Brak produktów w tej kategorii

Wykładziny chodnikowe znowu w modzie

Wykładziny chodnikowe zostały wykonane z wielu ciekawych materiałów, które pozwalają na atrakcyjną aranżacje. Uszlachetniony polipropylen, czy też akryl sprawiają, że tkanina wygląda jak naturalna i tkana ręcznie. Gęste i zbite materiały zostały zastosowane celowo, by zapobiec nadmiernym zabrudzeniom. Dzięki takim rozwiązaniom wykładzina chodnikowa jest niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości i nie wymaga uwagi podczas codziennej pielęgnacji. Ponadto, większość modeli została wyposażona w dodatkowy materiał lub gumowy spód, który zapobiega rysowaniu powierzchni podłogi oraz wykazuje działanie antypoślizgowe.

Zalety wykładzin chodnikowych

Wykładziny to niezwykle ciekawa propozycja dla osób, które poszukują kreatywnych, oryginalnych i niestandardowych rozwiązań. Nowoczesne wzornictwo, design i zastosowane kolory sprawiają, że zwykłe wnętrze staje się aranżacja przełamującą schematy. Dzięki pozornie niewielkim detalom mieszkanie zyska zupełnie nowych walorów estetycznych, które będą pełniły również funkcję praktyczną. Dobrej jakości tkaniny cieszą się możliwościami izolacyjnymi, jak i bezpieczną alternatywą dla tradycyjnych surowców wykorzystywanych na podłogach. Dzięki temu zarówno dzieci, jak i osoby starsze będą mogły czuć się bezpiecznie. Ponadto, wykładziny te wniosą do wnętrza nieco przytulności i ciepła domowego ogniska.

Szeroki wybór asortymentu to kolejna zaleta wykładzin chodnikowych. Producenci stawiają na wyjątkowe wzornictwo i design, który wyróżnia się i pozwala na aranżacje oryginalnych wnętrz. Wyboru można dokonać nie tylko pod względem koloru, wzoru, czy szerokości, ale również z punktu widzenia jakościowego. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybrać wykładzinę chodnikową, która będzie tożsama z preferencjami. Połączenie wysokiej klasy, wytrzymałych materiałów oraz niebanalnego wzornictwa sprawiają, że rozwiązania te stają się coraz bardziej popularne wśród właścicieli nowoczesnych mieszkań. Im lepszej jakości tworzywo, tym większa gwarancja wieloletniego użytkowania.

Proszę czekać