Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

Filtruj

Producent

Listwy Przypodłogowe

Panele podłogowe - listwy

Listwy podłogowe montowane przy panelach to jeden z tych elementów, które stanowią przysłowiowa kropkę nad „i” aranżacji danego wnętrza. Estetyczne wykończenie podłogi sprawia, że całość wygląda kompletnie i spójnie. Na co dzień często nie zauważamy listew, ale w sytuacji kiedy ich nie ma, pomieszczenie od razu wydaje się jakby „niedokończone”. W ofercie producentów znajduje się szeroka gama listew do wyboru, które pozwalają na skuteczne dopasowanie tego typu rozwiązań do indywidualnych preferencji. Panele podłogowe to niezwykle istotny element wyposażenia każdego mieszkania, jak i domu. Listwy są tu więc nie mniej ważne.

Po co montować listwy do paneli podłogowych?

Listy przypodłogowe spełniają wiele istotnych funkcji, które sprawiają, że codzienne życie staje się prostsze, a remonty rzadsze. Ich największą zaletą jest ochrona przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Tynk, farba, a nawet tapeta nie są tak trwałe jak listwa podłogowa wykonana z drewna lub tworzywa sztucznego. Odkurzanie, zamiatanie, jak i codzienne zabawy domowego pupila i dziecka sprawiają, że w miejscach styku ściany z podłogą następuje wiele nieprzewidzianych sytuacji, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia ściany. Listwy są zatem koniecznością, jeśli chcą Państwo cieszyć się estetycznym wykończeniem.

Kolejną zaletą listew do paneli jest możliwość wygodnego rozmieszczenia kabli. Listwa pozwala na ukrycie tego, co z punktu widzenia estety mogłoby zepsuć finalny efekt aranżacji wnętrza. Ponadto z reguły czyszczenie kabli wymaga większej ilości czasu, a jeśli są ukryte, to kurz nie osiada na niech bezpośrednio. Jest to również zaleta rodzin z dziećmi lub właścicieli zwierząt. Montując listwę do paneli podłogowych możemy zaoszczędzić sobie wielu nieprzyjemnych sytuacji.

Panele podłogowe - listwy

Wśród asortymentu dostępnego w naszym sklepie można znaleźć listwy wyposażone w specjalne uchwyty do właściwej organizacji przewodów, jak i te standardowe o prostej budowie. Podobnie jak rozbudowana oferta paneli podłogowych i innych elementów montowanych na podłogach, tak i listwy są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Wybierając te produkty warto wiedzieć, że aktualne trendy wcale nie ograniczają właściciela mieszkania do konkretnych kolorów. Dziś listwy przypodłogowe nie muszą stapiać się z kolorem podłogi, a mogą być odrębnym elementem dekoracyjnym. Kontrastowe wnętrze świetnie wpisuje się w minimalistyczny i futurystyczny klimat aranżacji i tworzyć niespotykany charakter pomieszczenia. Wiele osób decyduje się na listwy przypodłogowe w kolorystyce nawiązującej do profilu futryny drzwi i to ten element okazuje się być trendem według architektów i kreatorów wnętrz.

Proszę czekać