Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

Filtruj

Nakładki schodowe

Nakładki na stopnie schodowe

Polecamy Państwu nakładki na stopnie schodowe, które dostępne są w przeróżnych wzorach i kolorach, jakie można dobrać do stylu panującego w domu lub mieszkaniu. Chronią one powierzchnię przed zbędnymi otarciami i zarysowaniami, a także sprawiają, że chodzenie po schodach jest dużo bardziej komfortowe. Dzięki takim wyrobom, jak nakładki schodowe nie musimy obawiać się o poślizgnięcie na np. świeżo umytych stopniach. Poza tym ich wygląd jest dużo bardziej atrakcyjny. Nakładki na schody są przyjemne w dotyku, bardzo wygodnie można się po nich poruszać. W dużym stopniu zmieniają aranżację wnętrza, dlatego należy przed ich zakupem zastanowić się nad wyborem odpowiedniej kolorystyki.

Nakładki na stopnie schodowe

Nakładki na stopnie dostępne są u nas w różnorodnej kolorystyce oraz wzorach, np. w czerwono-beżowym czy szaro-czarnym złożonym z rozmaicie ułożonych pasków i linii. Mają półokrągły kształt. Przed ich zakupem trzeba szczególnie zwrócić uwagę na to, czy dobrze przylegają do schodów oraz, czy zachowują właściwą stabilność. W przeciwnym razie poruszanie się po nich może doprowadzić do wypadków, na przykład skręcenia kostki. Warto wykorzystać nakładki, aby stopnie służyły nam dłuższy czas i chroniły podczas chodzenia w górę i w dół. Poza tym zabezpieczają je również przed dostawaniem się na ich powierzchnię zanieczyszczeń.

Oferta nakładek schodowych

Nakładki dostępne w naszym sklepie są odpowiednie zarówno dla stopni pokrytych terakotą, jak i drewnianych. Szczególnie pięknie prezentują się w domach, które są urządzone w stylu klasycznym, w eleganckim wnętrzu. Nakładki w paski bardzo dobrze wyglądają na niewielkiej klatce schodowej. Optycznie powiększają tę część pomieszczenia. Warto pod tymi wyrobami położyć gumowe elementy, które zapobiegają zsuwaniu się nakładek. Można również wybrać nakładki na stopnie, które całkowicie będą się różnić od koloru mebli i elementów dekoracyjnych otoczenia. Dzięki temu w prosty sposób ożywimy wnętrze.

Nakładki na schody w sklepie Floorexpert

Aby odpowiednio dobrać nakładki do wnętrza, w którym się znajdują, należy zwracać uwagę na ich kolor i wzór. Przykładowo, modele w ciemnym kolorze bardzo dobrze będą współgrać z popielatymi ścianami, na których umieszczone są wzory w niewielkich rozmiarach. Poza tym, czym ciemniejszy ich kolor, tym łatwiejsze utrzymanie przez dłuższy czas w czystości. Aby nakładki schodowe się nie zsuwały, można także położyć pod nimi maty antypoślizgowe czy zabezpieczyć je za pomocą dwustronnych taśm klejących.

Proszę czekać