Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

Filtruj

Sztuczna Trawa

Sztuczna trawa - wykładzina na metry - sklep FloorExpert

Sztuczna trawa sprawdza się w wielu miejscach, a co najważniejsze zachwyca intensywną zielenią przez cały rok. Może pięknie zazielenić taras, balkon, można ją wykorzystać w ogrodzie prywatnym lub firmowym, idealnie wpasuje się również w klimat miejskiego skrawka, na którym odbywa się impreza w plenerze. Nie wymaga specjalnych warunków montażu, a także późniejszej pielęgnacji, w przeciwieństwie do trawy naturalnej. Sztuczna trawa na metry cieszy się dużą popularnością i z roku na rok zyskuje coraz większe grono zwolenników. Sklep Floorexpert oferuje Państwu jej szeroki wybór. Cennik sztucznej trawy za metr jest zróżnicowany i zależy od kilku elementów.

Sztuczna trawa - wykładzina

Wykładzina imitująca trawę jest popularnym wyborem, a wykończenie aranżacji piękną zieloną kolorystyką nikogo już nie dziwi. Sztuczna trawa na metry to najlepszy sposób na stworzenie niewielkich połaci trawy. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się wśród właścicieli małych tarasów, balkonów i działek. Co ważne, nawet podczas deszczu nie jest problematyczną tkaniną, a materiałem odprowadzającym równomiernie wodę, by na jej powierzchni nie powstawały kłopotliwe kałuże. Cena sztucznej trawy dekoracyjnej jest zadowalająca, a jej popularność świadczy o satysfakcjonującym efekcie i trwałości.

Sztuczna trawa na metry w sklepie Floorexpert

Zalet sztucznej trawy dekoracyjnej jest wiele. Przede wszystkim cechuje ją wysoki współczynnik wytrzymałości. Została stworzona z myślą o wymagających warunkach, dlatego jest odporna na działanie wilgoci, jak i skrajnych temperatur. Trawnik wykonany z wykładziny imitującej sztuczną trawę do złudzenia przypomina realną roślinność. Jej kolejną zaletą jest możliwość dopasowania kawałków trawy do indywidualnych potrzeb. Można także dociąć ją na wymiar, bez konieczności ciągłego dosiewania, nawożenia i podlewania. Krótko mówiąc, zawsze pozostają pięknie zielone.

Sztuczna trawa - cena za metr

Wykonanie i wybór tego typu trawy jest dopasowane do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi wykładzinę z dodatkową płytą gumową, która wzmacnia strukturę podłoża i dlatego znajduje zastosowanie np. na terenach, na których przeprowadzane są imprezy masowe. Tradycyjna trawa może nie wytrzymać siły nacisku tak wielu osób, natomiast sztuczna pozostaje niewzruszona i odporna, zawsze wyglądając pięknie i świeżo. Wybór modelu trawy dekoracyjnej jest związany ze zróżnicowanym cennikiem. Im mocniejsza struktura tym wyższy koszt takiej trawy, ale i większa satysfakcja z jej użytkowania.

Siejąc trawę muszą liczyć się Państwo z kosztami utrzymania i czasochłonnymi działaniami pielęgnacyjnymi. Należy ją zasiać, podlewać, kosić, nawozić. Cena sztucznej trawy za metr ogranicza się do jej zakupu, przewiezienia i położenia wykładziny. Nie wymaga dalszych etapów pielęgnacyjnych, co jest komfortowe i wygodne. W naszym sklepie znajdą Państwo duży wybór tego podłoża.

Sztuczna trawa dekoracyjna

Mimo iż sztuczna trawa nie potrzebuje wody i nawozu, to trzeba poświęcić jej należytą uwagę podczas montażu. Podłoże musi być przygotowane w taki sposób, by wykładzina nie gromadziła wilgoci w zakamarkach. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu będzie trwałym i wytrzymałym sposobem na aranżację wielu miejsc, w którym zwykła trawa często może nawet nie przetrwać. Wielu naszych klientów nie ogranicza się do terenów zewnętrznych, a z powodzeniem montuje wykładzinę imitującą sztuczną trawę w pokoju np. fana piłki nożnej. Sztuczna murawa z pewnością będzie świetnym wyborem dla przyszłego bramkarza. Zachęcamy do poznania cennika Floorexpert.<?p>

Proszę czekać