Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

Filtruj

Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe - sklep internetowy Floorexpert

Sklep internetowy floorexpert.pl oferuje Państwu wykładziny dywanowe, których ceny są niezwykle atrakcyjne. Jedną z naszych propozycji są wykładziny podłogowe Sensit 19 o szerokości 4 m. Możliwe jest indywidualne docięcie jej szerokości. To produkty o dosyć sporej gramaturze runa, wytworzone w technologii tkania. Wykładziny te charakteryzują się niebywałą miękkością, dlatego sprawdzą się zarówno w salonie, jak i w sypialni. Kolejną propozycją naszego sklepu jest model Turbo 9639 o szerokości 4 m, które także możemy dostosować do Państwa preferencji. To pętelkowe wyroby na podkładzie actionback.

SZARE

Oferta wykładzin dywanowych w dobrych cenach

Wykładziny podłogowe często pozwalają zakryć defekty podłóg. Poza tym, dzięki nim wygodnie można poruszać się po danym pomieszczeniu. Miejsce, w którym się znajdują staje się dużo bardziej przytulne. Jest w nim wówczas cieplej, przyjemniej i można chodzić po podłodze boso. Taka wykładzina tworzy podłoże w jednolitym kolorze, co pozwala dobrać do niej odpowiednie meble i dodatki. Poza tym, wykładziny dywanowe są przyjazne dla młodszych użytkowników. Sprawiają, że mniej odczuwalne są potknięcia, ponieważ redukują uczucie bólu podczas upadku.

Wykładzina dywanowa w sklepie internetowym Floorexpert

Wykładziny dywanowe, które oferuje nasz sklep internetowy floorexpert.pl to gwarancja długiego użytkowania. Wyciszają pomieszczenia i dostępne są w przeróżnych wzorach oraz kolorach. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie u nas coś dla siebie. Można je dostosować do stylu, w którym urządzone jest dane pomieszczenie.

Ceny takich produktów również są bardzo przystępne. Sprawia to, że może sobie na nie pozwolić wielu naszych klientów. Wykładziny łatwo utrzymać w czystości. Nie osadza się na nich w znacznym stopniu kurz. Wystarczy systematycznie je odkurzać, aby zawsze doskonale się prezentowały. Jeśli zostaną zaplamione jakąś substancją, zaleca się czyszczenie ich za pomocą mokrej szmatki nasączonej środkiem piorącym.

Wykładziny podłogowe dywanowe

Dysponujemy wykładzinami jednokolorowymi, a także wyprodukowanymi w połączonych barwach oraz wzorzystymi. Zakupów można dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej, dlatego jest to bardzo wygodna opcja, z której korzysta coraz większa liczba osób. Wystarczy rozejrzeć się w naszej ofercie, wybrać upragnioną wykładzinę i zamówić ją w naszym sklepie. To doskonały sposób na zrobienie szybkich zakupów oraz łatwą odmianę aranżacji danego pomieszczenia.

Proszę czekać