Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

PANELE PODŁOGOWE DĄB

Dębowe panele podłogowe

Od stuleci dąb uważany jest za symbol trwałości, solidności oraz ogromnej siły, dlatego też tak chętnie wykorzystywany jest on m.in. w przemyśle meblarskim lecz nie tylko. Chcąc sprostać wymaganiom każdego Klienta odwiedzającego nasz internetowy sklep, poszerzyliśmy swoją ofertę o panele podłogowe dębowe, których ceny są niezwykle atrakcyjne. Jesteśmy przekonani, że niniejsze panele, niezależnie od miejsca, w którym zostaną położone, będą służyć Państwu w pełni niezawodnie przez wiele lat. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe. Dąb – czym się charakteryzuje?

Drewniane panele, do których produkcji użyto dąb to gwarancja trwałości. Dębina jest drewnem twardym, ciężkim oraz mało podatnym na kurczenie się. Jej zaletą jest z całą pewnością łatwość, z jaką poddaje się obróbce, co oznacza, że bez większego problemu można ją zginać, kleić oraz zabarwiać. Wadą może być natomiast dość żmudny proces polerowania, jednakże świadczy to jednocześnie o ogromnej wytrzymałości dębu, co jest kwestią szczególnie istotną w przypadku, gdy decydujemy się na panel podłogowy, którego kolor to dąb. Wybierając panele warto zdecydować się na to właśnie drewno, ponieważ nie będzie się ono szybko ścierać.

Panele podłogowe, kolor dąb – co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Co jeszcze warto wiedzieć o panelach dębowych? Początkowo kolor drewna dębowego jest szarożółty, jednakże wraz z upływem czasu zaczyna ono ciemnieć, przyjmując barwę jasno lub ciemnobrązową. Cechą charakterystyczną dla tego typu paneli podłogowych są także proste słoje o różnych wielkościach, które rozmieszczone są w sposób nierównomierny. Dąb jest drewnem, które należy umiejętnie oraz starannie suszyć, by zapobiec powstawaniu nieestetycznych pęknięć. Co więcej, uważa się, że im większe są słoje dębiny, tym jest ona bardziej twarda.

Panele podłogowe dębowe. Ceny adekwatne do jakości

Panele wykonane z tego drewna od samego początku cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród wielu naszych Klientów. Dzieje się tak za sprawą nie tylko ich estetyki, czy też ponadprzeciętnej wytrzymałości, ale również ceny. Jeżeli interesuje Państwa koszt naszych propozycji, serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Panele podłogowe, drewniane. Dąb to zawsze dobry wybór

Chcąc móc cieszyć się trwałą, solidną i elegancką podłoga na lata, warto zdecydować się na zakup drewnianych paneli dostępnych na niniejszej stronie internetowej. Możemy zagwarantować, że wszystkie z nich pochodzą od najlepszych oraz godnych zaufani producentów, którzy w swojej ofercie posiadają panele najwyższej jakości. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszymi produktami – do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde z nich i, w razie takie potrzeby, doradzimy w wyborze najlepszego dla Państwa rozwiązania.

Proszę czekać