Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

JASNY DĄB

Panele podłogowe jasny dąb

Za symbol trwałości, solidności oraz ogromnej siły od wieków uważany jest dąb, dlatego też tak chętnie wykorzystywany jest on m.in. w przemyśle meblarskim lecz nie tylko. Chcąc sprostać wymaganiom każdego Klienta odwiedzającego nasz internetowy sklep, poszerzyliśmy swoją ofertę o panele podłogowe wykonane z jasnego dębu. Jesteśmy przekonani, że niniejsze panele, niezależnie od miejsca, w którym zostaną położone, będą służyć Państwu w pełni niezawodnie przez wiele lat. Panele podłogowe jasny dąb doskonale sprawdzą się niemalże w każdym wnętrzu, wprowadzając do niego niepowtarzalny klimat.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe jasny dąb – co warto o nich wiedzieć?

Panele z dębu to gwarancja bardzo dużej trwałości. Dębina jest drewnem twardym, ciężkim oraz mało podatnym na kurczenie się. Jej zaletą jest z całą pewnością łatwość, z jaką poddaje się obróbce, co oznacza, że bez większego problemu można ją zginać, kleić oraz zabarwiać. Wadą może być natomiast dość żmudny proces polerowania, jednakże świadczy to jednocześnie o ogromnej wytrzymałości dębu, co jest kwestią szczególnie istotną w przypadku, gdy decydujemy się na panele, do produkcji których użyty został właśnie jasny dąb.

Co jeszcze warto wiedzieć o panelach podłogowych wykonanych z dębu? Początkowo kolor drewna dębowego jest szarożółty, jednakże wraz z upływem czasu zaczyna ono delikatnie ciemnieć, przyjmując barwę jasno lub ciemnobrązową. Cechą charakterystyczną dla tego typu paneli podłogowych są także proste słoje o różnych wielkościach, które rozmieszczone są w sposób nierównomierny. Dąb jest drewnem, które należy umiejętnie oraz starannie suszyć, by zapobiec powstawaniu nieestetycznych pęknięć. Co więcej, uważa się, że im większe są słoje dębiny, tym jest ona bardziej twarda, co w przypadku paneli z dębu jest bardzo istotne.

Zapraszamy do zakupów paneli podłogowych z jasnego dębu

Panele z jasnego dębu, od samego początku cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród wielu naszych Klientów. Dzieje się tak za sprawą nie tylko ich estetyki, czy też ponadprzeciętnej wytrzymałości, ale również ceny. Jeżeli interesuje Państwa koszt naszych paneli serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. By móc cieszyć się trwałą, solidną i elegancką podłoga na lata, warto zdecydować się na zakup opisywanych paneli, dostępnych na niniejszej stronie internetowej. Możemy zagwarantować, że wszystkie z nich pochodzą od najlepszych oraz godnych zaufani producentów, którzy w swojej ofercie posiadają produkty najwyższej jakości. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde z nich i, w razie takie potrzeby, doradzimy w wyborze najlepszego dla Państwa rozwiązania.

Proszę czekać