Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

DĄB PALONY

Panele podłogowe dąb palony

Od stuleci dąb uważany jest za symbol trwałości, solidności oraz ogromnej siły, dlatego też tak chętnie wykorzystywany jest on m.in. w przemyśle meblarskim lecz nie tylko. Chcąc sprostać wymaganiom każdego Klienta odwiedzającego nasz internetowy sklep, poszerzyliśmy swoją ofertę o panele podłogowe z dębu palonego. Jesteśmy przekonani, że niniejsze panele, niezależnie od miejsca, w którym zostaną położone, będą służyć Państwu w pełni niezawodnie przez wiele lat. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe. Dąb palony posiada wiele zalet

Panele dąb palony to gwarancja trwałości. Dębina jest drewnem twardym, ciężkim oraz mało podatnym na kurczenie się. Jej zaletą jest z całą pewnością łatwość, z jaką poddaje się obróbce, co oznacza, że bez większego problemu można ją zginać, kleić oraz zabarwiać. Wadą może być natomiast dość żmudny proces polerowania, jednakże świadczy to jednocześnie o ogromnej wytrzymałości dębu, co jest kwestią szczególnie istotną w przypadku, gdy decydujemy się na panele, do produkcji których użyty został właśnie dąb palony. Wybierając panele warto zdecydować się na to właśnie drewno, ponieważ nie będzie się ono szybko ścierać.

Panele podłogowe z dębu palonego dla każdego

Co jeszcze warto wiedzieć o tego typu panelach? Początkowo kolor drewna dębowego jest szarożółty, jednakże wraz z upływem czasu zaczyna ono ciemnieć, przyjmując barwę jasno lub ciemnobrązową. Cechą charakterystyczną dla tego typu paneli podłogowych są także proste słoje o różnych wielkościach, które rozmieszczone są w sposób nierównomierny. Dąb jest drewnem, które należy umiejętnie oraz starannie suszyć, by zapobiec powstawaniu nieestetycznych pęknięć. Co więcej, uważa się, że im większe są słoje dębiny, tym jest ona bardziej twarda.

Panele podłogowe. Dąb palony to zawsze dobry wybór

Od samego początku działalności nasz sklep internetowy oferuje panele, które nie nadwyrężą Państwa budżetu. W swoim asortymencie posiadamy nowoczesne panele podłogowe, jak również te o nieco bardziej klasycznym charakterze, a wszystko to, by sprostać wszystkim Państwa potrzebom. Dlatego też wszystkie osoby chcące nabyć panele podłogowe możemy zapewnić o konkurencyjnych cenach oraz najwyższej jakości każdego modelu znajdującego się w naszym asortymencie.

Propozycje te to gwarancja ponadczasowej elegancji, która wprowadzi do każdego pomieszczenia niepowtarzalny klimat. Jeżeli poszukują Państwo godnego zaufania sklepu, który w swojej ofercie posiada tego typu produkty, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Możemy zagwarantować atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość paneli, które będą służyć niezawodnie przez bardzo długi czas. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszymi panelami – do skontaktowania się z naszą firmą.

Proszę czekać