Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

DĄB NATURALNY

Panele podłogowe dąb naturalny

Za symbol trwałości, solidności oraz ogromnej siły od wieków uważany jest dąb, dlatego też tak chętnie wykorzystywany jest on m.in. w przemyśle meblarskim lecz nie tylko. Chcąc sprostać wymaganiom każdego Klienta odwiedzającego nasz internetowy sklep, poszerzyliśmy swoją ofertę o panele podłogowe wykonane z dębu naturalnego. Jesteśmy przekonani, że niniejsze panele, niezależnie od miejsca, w którym zostaną położone, będą służyć Państwu w pełni niezawodnie przez wiele lat. Panele podłogowe do produkcji których użyto dąb naturalny, to zawsze sprawdzony wybór!

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe. Dąb naturalny to przede wszystkim trwałość

Dostępne na niniejszej stronie panele to gwarancja bardzo dużej trwałości. Dębina jest drewnem twardym, ciężkim oraz mało podatnym na kurczenie się. Jej zaletą jest z całą pewnością łatwość, z jaką poddaje się obróbce, co oznacza, że bez większego problemu można ją zginać, kleić oraz zabarwiać. Wadą może być natomiast dość żmudny proces polerowania, jednakże świadczy to jednocześnie o ogromnej wytrzymałości dębu, co jest kwestią szczególnie istotną.

Warto również wiedzieć, że początkowo kolor drewna dębowego jest szarożółty, jednakże wraz z upływem czasu zaczyna ono delikatnie ciemnieć, przyjmując barwę jasno lub ciemnobrązową. Cechą charakterystyczną dla tego typu paneli podłogowych są także proste słoje o różnych wielkościach, rozmieszczone w sposób nierównomierny. Dąb jest drewnem, które należy umiejętnie oraz starannie suszyć, by zapobiec powstawaniu nieestetycznych pęknięć. Co więcej, uważa się, że im większe są słoje dębiny, tym jest ona bardziej twarda, co w przypadku paneli podłogowych jest bardzo istotne.

Zapraszamy do zakupów paneli podłogowych z dębu naturalnego

Panele z dębu od samego początku cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród wielu naszych Klientów. Dzieje się tak za sprawą nie tylko ich estetyki, czy też ponadprzeciętnej wytrzymałości, ale również ceny. Jeżeli interesuje Państwa koszt naszych paneli podłogowych serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

By móc cieszyć się trwałą, solidną i elegancką podłoga na lata, warto zdecydować się na zakup paneli podłogowych z dębu, dostępnych na niniejszej stronie internetowej. Możemy zagwarantować, że wszystkie z nich pochodzą od najlepszych oraz godnych zaufani producentów, którzy w swojej ofercie posiadają panele najwyższej jakości. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszymi produktami – do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde z nich w możliwie jak najkrótszym czasie.

Proszę czekać