Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

PANELE PODŁOGOWE BUK

Panele podłogowe jasny buk

Proponujemy Państwu zakup paneli podłogowych wykonanych z buku jasnego, które sprawdzą się niemalże w każdym wnętrzu. Na samym wstępie warto wiedzieć, że drewno bukowe charakteryzuje się przede wszystkim dość dużą gęstością, dzięki czemu jego twardość zbliżona jest do twardości dębu. W praktyce oznacza to, że panele podłogowe do produkcji których użyty został buk jasny, będą twardsze w porównaniu do drewna orzechu, klonu, czy też jesionu. Drewno bukowe cechuje także jednolita struktura oraz jasne zabarwienie, które w wyniku składowania lub procesu parzenia, może stać się bardziej intensywne.

Dostępne na niniejszej stronie panele z buku jasnego są doskonałym wyborem zarówno do domów, jak i mieszkań. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się niemalże w każdym pomieszczeniu, niezależnie od stylistyki, w jakim zostało ono zaprojektowane. Co równie ważne, nasz sklep internetowy oferuje panele, które nie nadwyrężą Państwa budżetu. W swoim asortymencie posiadamy nowoczesne panele, jak również te o nieco bardziej klasycznym charakterze, a wszystko to, by sprostać wszystkim Państwa potrzebom. Dlatego też wszystkie osoby chcące nabyć tego typu produkty, możemy zapewnić o ich konkurencyjnych cenach oraz najwyższej jakości.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe z buku jasnego – dlaczego warto je mieć?

Powodów, dla których panele z buku cieszą się tak dużym uznaniem wśród wielu osób, jest wiele. Panele te to doskonały wybór szczególnie dla tych osób, które cenią sobie łatwość pielęgnacji. Podłogę wykonaną z paneli bez problemu można utrzymać w czystości. Należy jednak uważać z ilością wody, ponieważ jej nadmiar może prowadzić do odkształcenia się paneli. Do zamiatania paneli podłogowych wystarczy miękka szczotka, a do usunięcia zabrudzeń – zwilżona wodą szmatka oraz płyn czyszczący. Panele te to także łatwość montażu, z którym poradzi sobie niemalże każda, nawet niedoświadczona osoba, co stanowi przewagę nad naturalnymi deskami. Można je ułożyć samodzielnie lub też oczywiście z pomocą fachowca – wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji.

Różne klasy ścieralności paneli bukowych oraz innych modeli

Mówiąc o panelach z buku warto również wspomnieć o ich trwałości, ponieważ produkty te charakteryzują się różną klasą ścieralności: AC1, AC2, AC3, AC4 oraz AC5, które uporządkowane są od najniższej odporności do najwyższej. Ogólnie przyjęta zasada mówi, że w pomieszczeniach rzadko użytkowanych odpowiednia okaże się klasa AC2, natomiast w przedpokoju czy też kuchni – AC4. Jeżeli poszukują Państwo dobrej jakości paneli, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde z nich.

Proszę czekać