Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

PANELE PODŁOGOWE JESION

Panele podłogowe jesion

Drewno jesionowe, które zostało wykorzystane do produkcji naszych paneli podłogowych, cechuje się występowaniem dość wąskiego biela oraz zabarwieniem jasnożółtym oraz jasnobrązowym. Drewno otrzymane z młodego drzewa ma słabo widoczną granicę między bielem a twardzielem, natomiast im drzewo jest starsze, tym łatwiej jest odróżnić od siebie te dwa elementy. Twardziel niezabarwiona ma kolor biały, zaś zabarwiona – odcienie brązu. Drewno pozyskane z jesionu do produkcji paneli jest przede wszystkim wysoce trwałe, co sprawia, że jest ono przede wszystkim długowieczne. Jest to kwestia niezwykle istotna w przypadku podłóg, które będą miały służyć przez wiele lat.

Brak produktów w tej kategorii

Panele z jesionu

Warto również wiedzieć, że im węższe słoje posiada jesion, z którego wytwarzane są panele podłogowe, tym jest on bardziej podatny na przetwarzanie, głównie przez wzgląd na swoją dużą sprężystość. Cecha ta sprawia, że obrabianie drewna tuż po jego ścięciu nie sprawia większych problemów, a proces parzenia powoduje, że jesion łatwo się wygina oraz poleruje. Twardość jesionu określa skala Brinnela i osiąga ono od mniej więcej 37 do 42 MPa, co plasuje to drewno w tej samej kategorii twardości co mahoń, dąb, czy też buk.

Panele podłogowe z jesionu na wiele lat

Bez wątpienia podłogi wykonane z prawdziwego drewna od wielu lat pozostają synonimem niezniszczalności oraz solidności. Sprawdzają się one przez lata oraz wiele pokoleń, dlatego też nasze panele z jesionu są doskonałym rozwiązaniem, które będzie służyć Państwu w pełni niezawodnie. Co więcej, drewno z wiekiem nabiera szlachetności, dzięki czemu będzie się ono prezentować niezwykle elegancko. Podłogi wykonane z drewna są więc doskonałą inwestycją na bardzo długi czas.

Panele podłogowe. Jesion – łatwość w utrzymaniu czystości

Panele podłogowe z jesionu posiadają wiele zalet, dlatego też tak wiele osób decyduje się je nabyć. Są one przede wszystkim czyste i higieniczne. Podłoga, na której znajdują się panele nie będzie wymagać szczególnych zabiegów oraz konserwacji. Wystarczy zamieść ją od czasu do czasu miękką szczotką, a nieco trudniejsze zabrudzenia usunąć przy użyciu wilgotnej ścierki z dodatkiem specjalnej płynu czyszczącego. Jest to także rozwiązanie estetyczne i eleganckie, dlatego też sprawdzi się niemalże w każdym pomieszczeniu, niezależnie od stylistyki, w jakim zostało ono zaprojektowane.

Wszystkie osoby chcące stworzyć niepowtarzalny klimat w danym wnętrzu, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą paneli wykonanych z jesionu. Wszystkie z nich pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują pewność nabycia produktów pochodzących z najwyższej półki. Zapraszamy do zakupów wszystkich zainteresowanych!

Proszę czekać