Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

Panele do łazienki

Panele podłogowe do łazienki

Dotychczas w łazience dominowały tylko płytki. Z czasem pojawiło się coraz więcej wzorów i barw, z powodzeniem można wybrać te jednokolorowe i drewnopodobne, jednakże nadal płytki nie rozwiązywały wszystkich problemów. Często ich zastosowanie wiązało się z oziębieniem przestrzeni, chociażby w sytuacji, kiedy nie ma możliwości lub finansów na montaż ogrzewania podłogowego. Doskonałą alternatywą dla płytek imitujących drewno są panele podłogowe do łazienki. Dzięki specjalnej budowie są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sklep Floorexpert oferuje Państwu nowoczesne i sprawdzone, łazienkowe panele podłogowe.

Brak produktów w tej kategorii

Panele, które doskonale spełniają swoją rolę w łazience

Nie chcemy, by klienci podejmowali decyzje pochopnie, dlatego nasi specjaliści z przyjemnością przedstawią zalety paneli przeznaczonych do łazienek wraz z ich funkcjami, a także pomogą w podjęciu właściwej decyzji. Udowadniamy, że cena tych paneli jest niezwykle przystępna, dzięki czemu każdy z Państwa może pozwolić sobie na ich zakup. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów, którzy od lat ufają nam i chętnie korzystają z naszej pomocy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Sklep z panelami podłogowymi do łazienki

Panele podłogowe do łazienki w niskiej cenie to jedna z naszych atrakcyjnych propozycji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę paneli wodoodpornych, by bez problemu można było je montować w miejscach o podwyższonym współczynniku wilgotności. W stosunku do tradycyjnych paneli, nie różnią się kolorystyką czy sposobem montażu. Ich największą zaletą jest jednak budowa wewnętrzna, która skutecznie pomaga w zabezpieczeniu przez dostawaniem się wody w szczeliny, co w konsekwencji mogłoby spowodować uszkodzenie podłogi. Nasi klienci coraz chętnie wykorzystują wodoodporne panele do łazienki w niskiej cenie.

Panele podłogowe łazienkowe

Łazienkowe panele to najlepszy wybór dla osób, które poszukują elementu wykończenia posadzki łatwego w pielęgnacji. Podłoga drewniana jest wymagająca w czynnościach pielęgnacyjnych. Środki chemiczne powinny być właściwie dobrane, a mop niezbyt mokry, ponieważ nagromadzona woda może doprowadzić do uszkodzenia struktury. Nasze panele łazienkowe, z uwagi na swoją zwiększoną odporność na wodę, można z powodzeniem myć myjką parową lub mokrym mopem. Dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki, kolor i struktura nie zostaną uszkodzone. Zapewniamy, że nasze rozwiązanie będzie satysfakcjonujące, czyste i higieniczne.

Panele podłogowe do łazienki w niskiej cenie

Panele wykorzystywane w łazience są specjalnie laminowane, by codzienne użytkowanie w wilgotnym pomieszczeniu nie naruszyło ich konstrukcji. Warstwa ochronna i płyta nośna są dostosowane do wyjątkowych warunków, dlatego panele mogą być stosowane w kuchni, łazience, pomieszczeniach komercyjnych oraz w miejscach, gdzie podłoga jest szczególnie narażona na działanie wody i niesprzyjających warunków. Bardzo często nasi klienci decydują się na panele laminowane, montując podłogę w sklepach, gdzie płytki nie zawsze są dobrym rozwiązaniem, gdyż ich zbyt gładka struktura sprawia, że są śliskie i przez to niebezpieczne. Takie problemy nie pojawiają się przy panelach podłogowych. Dzięki wielokrotnym testom paneli jesteśmy pewni, że zastosowane rozwiązania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Proszę czekać