Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

Panele do salonu

Panele podłogowe do salonu

Celem zastosowania paneli podłogowych zdobiących salon jest nadanie wnętrzu stylu i komfortu. Dla jednych stylem będzie klasyka i naturalny kolor imitujący drewno, dla innych minimalizm, jednakże każdy oczekuje trwałości i solidności. Niezmiennie nasi klienci, kupując panele podłogowe do salonu, zwracają uwagę na ich wykonanie, które pozwala ocenić, czy dany produkt spełni oczekiwania codziennej, wymagającej eksploatacji. Zdajemy sobie sprawę, że, inwestując w nową podłogę, klienci liczą na co najmniej kilka lat bezproblemowego użytkowania, dlatego proponujemy tylko najlepsze rozwiązania w najbardziej atrakcyjnej cenie.

Brak produktów w tej kategorii

Nowoczesne panele podłogowe w sklepie Floorexpert

Panele podłogowe do salonu to od lat najchętniej wykorzystywane rozwiązanie. Popularne imitacje desek drewnianych są zdecydowanie łatwiejsze w pielęgnacji, montażu i demontażu w porównaniu z odpowiednikami w surowym drewnie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę zróżnicowaną pod względem grubości paneli oraz ich koloru. Na świecie występuje kilkaset gatunków drewna i mimo iż nie dysponujemy tak szerokimi możliwościami, robimy wszystko, by nasi klienci otrzymali produkt, o jakim marzą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Panele podłogowe do salonu

Wiemy, jak istotne są koszty zakupu materiałów wykończeniowych, dlatego staramy się, by zaproponowane przez nas ceny były jak najbardziej atrakcyjne. Mimo wszystko zakup najtańszych paneli do salonu lub innego pomieszczenia nie jest najlepszym rozwiązaniem. Producenci często, decydując się na niską cenę danego produktu, obniżają jego jakość i trwałość. Panele pozornie wyglądają tak samo, jednakże ich grubość znacznie różni się od parametrów paneli wysokiej klasy, które znajdziesz w naszej ofercie. Podczas wyboru warto kierować się także użytecznością pomieszczenia. Jeśli jest to pokój mało użytkowany, to tańsze rozwiązania będą zasadne. W przypadku pomieszczenia, w którym ilość spędzanych godzin jest duża, lepiej zainwestować w lepsze tworzywo. Nasi konsultanci chętnie pomogą w dokonaniu wyboru.

Klasy ścieralności paneli podłogowych mają istotne znaczenie podczas wyboru konkretnego modelu. Design także jest niezwykle ważny, jednak jeśli deski będą podatne na rysy, uszkodzenia, a nawet ugięcia pod wpływem codziennej eksploatacji, to nawet najpiękniejszy kolor nie przyniesie satysfakcji. Nasi specjaliści chętnie podpowiedzą, która struktura paneli spisze się na medal w salonie, a która będzie lepsza do kuchni.

Salon w panelach podłogowych z naszej oferty

Panele nie wymagają takiego zaangażowania podczas czynności pielęgnacyjnych, jak surowce naturalne, jednakże nie należy zapominać o konserwacji. Warto co jakiś czas odświeżyć podłogę przy pomocy detergentu konserwującego lakier, dzięki czemu struktura będzie prezentować się estetyczniej. Nagromadzenie kurzu, wody i substancji chemicznych może doprowadzić do utraty blasku, ale nie oznacza, to że należy demontować panele. Przy zachowaniu odpowiednich środków i właściwie zoptymalizowanych czynności panele wciąż będą prezentowały się pięknie.

Salon to miejsce często odwiedzane przez domowników i gości, dlatego codzienne zabrudzenia nie są niczym niezwykłym. Montując tam panele należy liczyć się z pielęgnacją powierzchni, ponieważ wszelkie zanieczyszczenia mogą doprowadzić do uszkodzenia struktury. Przy zachowaniu regularnej pielęgnacji panele będą prezentować się elegancko i estetycznie przez wiele lat nawet wymagającej eksploatacji.

Proszę czekać