Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

Panele wodoszczelne

Panele podłogowe wodoszczelne

Wielu naszych klientów z pewnością czekało na ofertę wodoodpornych paneli podłogowych. O korzyściach wynikających z posiadania paneli podłogowych nie trzeba nikogo przekonywać. Klienci Floorexpert, doceniając zalety różnokolorowych faktur, montują panele w każdym wnętrzu, jednakże dotychczas pojawiały się utrudnienia w sytuacji, kiedy w danym pomieszczeniu podłoga miała styczność z wilgocią. Aranżacja podłóg wymaga przemyślenia i dopasowania do warunków eksploatacyjnych, ale dopiero wodoszczelne panele umożliwiają montaż w łazience, przedpokoju, kuchni czy pomieszczeniach o przeznaczeniu komercyjnym. Ich cena w sklepie Floorexpert jest niezwykle przystępna, dzięki czemu nie będą musieli Państwo zastanawiać się, czy stawiać na produkt tani, czy wysoki jakościowo.

Brak produktów w tej kategorii

Wodoodporne panele podłogowe

Wodoodporne panele podłogowe posiadają wzmocnioną budowę, dlatego gwarantują niesamowite możliwości aranżacji we wszystkich pomieszczeniach domów, mieszkań i budynków użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik i specjalnie dobranych elementów, panele spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zastosowane materiały i finalna konstrukcja przechodzi wymagające testy, by zagwarantować klientom pewność i korzyści, których oczekują. W naszej ofercie znajduje się pełna gama kolorystyczna wodoodpornych paneli.

Atrakcyjne ceny nowoczesnych, wodoszczelnych paneli podłogowych

Najważniejszą zaletą tego typu paneli jest ich odporność na działanie wody. Informacja wydaje się logiczna z punktu widzenia funkcjonalności i samej nazwy produktu, jednakże dotychczas panele podłogowe nie radziły sobie w kontakcie z wodą, co uniemożliwiało ich montaż chociażby w kuchni. Dzięki zastosowanej technologii nasze panele nie wymagają dodatkowej pielęgnacji i używania dodatkowych preparatów do ochrony przed działaniem płynów i pary wodnej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W przypadku pytań dotyczących np. ceny lub szczegółowej specyfikacji, pozostajemy do dyspozycji naszych klientów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Panele podłogowe wodoodporne

Zastosowana technologia produkcji wodoszczelnych paneli podłogowych pozwoliła na uzyskanie lepszych parametrów technicznych przy zachowaniu typowych dla podłogi imitującej drewno słoi, a także kolorystyki, która skutecznie ociepli wnętrze i umożliwi jednorodną aranżację kolorystyczną na całej powierzchni. W naszej ofercie mamy propozycje w zakresie linii postarzanych lub energetycznych, a wybór konkretnej barwy i struktury imitującej drewno zależy od indywidualnych potrzeb naszych klientów. Z naszej oferty chętnie korzystają klienci indywidualni i biznesowi. Cieszymy się, że panele wodoodporne zyskały zaufanie i aprobatę klientów, którzy montują je w salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych, a dzięki nowoczesnej technologii również w łazienkach, kuchniach czy przedpokojach.

Panele wodoszczelne pasują do wszystkich wnętrz. Podobnie jak standardowe rozwiązania, są produkowane na podstawie odwzorowania typowych kolorów drewnianych desek. Spełniają oczekiwania w miejscach, w których podłoga ma kontakt z wodą, dlatego z powodzeniem są wykorzystywane w łazienkach. Są więc idealną alternatywą dla stosowanych do tej pory klasycznych płytek podłogowych, gresu oraz terakoty. Gwarantujemy, że jest to wygodne rozwiązanie w korzystnej cenie.

Proszę czekać