Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

Panele pod ogrzewanie

Panele podłogowe na ogrzewanie podłogowe

Panele podłogowe do ogrzewania podłogowego są coraz bardziej popularne. Wypierają już typowe płytki i zyskują wielu zwolenników. Tego typu ogrzewanie może być podstawowe lub wspomagające. Przede wszystkim, nasi klienci decydują się na nie w takich pomieszczeniach, jak kuchnie czy łazienki. Jednak ogrzewanie podłogowe można zamontować także w sypialni czy w pokoju dziennym. Trzeba tylko rozważyć ułożenie odpowiedniej nawierzchni. Najlepsze do tego celu są płytki ceramiczne, lecz nie wyglądają zbyt estetycznie we wszystkich miejscach w domu. Dlatego duża liczba osób decyduje się na panele pod ogrzewanie podłogowe. Nasz sklep internetowy floorexpert.pl oferuje Państwu odpowiednie panele do tego celu.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe do ogrzewania podłogowego

Jeśli chodzi o panele przeznaczone pod ogrzewanie podłogowe, najlepiej sprawdzi się wodne. Na rynku rzadziej znajdziemy modele do ogrzewania elektrycznego. Ponadto, nie wszystkie produkty tego rodzaju są odpowiednie do takiego zastosowania. Spowodowane jest to zbyt szybkim nagrzewaniem się mat. W efekcie temperatury znacznie wzrastają. Panele nie mogą nagrzać się w szybkim tempie, a potem ostygnąć. Jeżeli temperatura będzie się gwałtownie zmieniać, może to doprowadzić do uszkodzeń podłogi czy drobnych pęknięć. Nasz sklep dysponuje dobrej jakości panelami przeznaczonymi do tego typu instalacji, które są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych produktów.

Panele podłogowe na ogrzewanie podłogowe – Quick Step Largo Stary Szary LPU3986 W naszej ofercie znalazł się m.in. model Quick Step Largo Stary Szary LPU3986 o klasie ścieralności AC4 w kolorze dębu. To panele, które mają ponad dwumetrową długość. Ich fugi są wykonane w taki sposób, by były odpowiednio dopasowane do estetyki podłogi. Co istotne, dużo lepiej sprawdzają się w przypadku pełnienia takiej funkcji, niż zwyczajne produkty tego rodzaju. Pod ogrzewanie, zarówno elektryczne, jak i wodne doskonale nadadzą się podłogi laminowane. Przed ich zakupem należy dokładnie rozeznać w ich parametrach technicznych, sprawdzić klasę ścieralności, użyteczności czy grubości. Dzięki temu wybiorą Państwo produkty jak najlepiej dostosowane do swoich preferencji.

Oferta paneli na ogrzewanie podłogowe w sklepie floorexpert.pl

Panele na ogrzewanie podłogowe to produkty, które sprawiają, że pomieszczenia wyglądają bardzo atrakcyjnie, a ich użytkowanie sprawia niebywałą radość. W przypadku takiej podłogi, konieczne jest prawidłowe rozłożenie temperatury na jej powierzchni. W czasie sezonu grzewczego może bowiem ulec przesuszeniu oraz zmianie wymiarów. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio je zamontować przy zachowaniu niezbędnych szczelin dylatacyjnych. Zanim założymy tego typu panele musimy wykonać odpowiednią wylewkę, ogrzać ją oraz osuszyć. Dzięki temu nie narazimy podłogi na zbędne pojawienie się w jej okolicach wilgoci.

Proszę czekać