Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

AC5

Panele podłogowe AC5

Panele podłogowe muszą być odpowiednio dobrane do danego pomieszczenia. Jest to ważna kwestia, ponieważ dzięki temu mogą służyć nam przez długi czas i idealnie wkomponować się w styl danego pomieszczenia. Klasa ścieralności paneli podłogowych jest rozmaita, tak samo jak ich grubość, materiał czy faktura. Klasa AC5 jest jedną z najlepszych, dzięki której długo utrzymamy panele podłogowe w dobrym stanie. Do stylu kolonialnego oraz klasycznego urządzonego pomieszczenia będą pasowały ciemne panele, a do skandynawskiego jasne. Przy wyborze tych produktów należy kierować się również tym, jakie natężenie ruchu będzie panowało w pomieszczeniu, w którym chcemy je ułożyć. Panele C5 będą odpowiednie w większości lokali. Cena paneli 5 w naszym sklepie internetowym jest bardzo atrakcyjna.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe – klasa ścieralności AC5

Na rynku popularne są panele podłogowe AC5, które przypominają drewnianą podłogę. Jeśli chcemy optycznie powiększyć wnętrze, należy wybrać panele większe od typowych produktów tego rodzaju. Estetycznie będzie wyglądać wykończenie krawędzi za pomocą czterostronnej V-fugi. Panele, których klasa ścieralności wynosi AC5 lub takie, jakie mają kamienną strukturę, bardzo dobrze sprawdzą się w miejscach często używanych, do których należy na przykład kuchnia. Świetnie sprawdzą się też w miejscach uczęszczanych przez mniejszą liczbę ludzi, na przykład można je założyć w pokoju przeznaczonym dla dziecka. Często również modele A5 są uszlachetniane za pomocą matowego lakieru.

Atrakcyjna oferta paneli podłogowych AC5 w dobrej cenie

Cena paneli, które dostępne są w naszej ofercie jest korzystna dla większości potencjalnych klientów. Modele AC5 to niezwykle trwałe produkty, które wybiera wielu naszych klientów. Posiadają błyszczące pory oraz matową powierzchnię i wyglądają nadzwyczaj atrakcyjnie, przypominając naturalne drewno. Klasa C5 paneli zaskakuje swoją niebywałą trwałością. Zachęcamy do poznania produktów dostępnych w sklepie Floorexpert.

Proszę czekać