Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

AC5 10 mm

Panele podłogowe AC5 10mm

Panele podłogowe AC5 o grubości 10 mm to produkty dobrej jakości, które można dostać w niezwykle atrakcyjnych cenach, czego potwierdzeniem jest oferta naszego sklepu. Tak wytrzymałe panele są więc w zasięgu ręki, jeśli zależy Państwu nie tylko na estetyce, ale i bezpieczeństwie oraz jakości podłogi. Panele AC5 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie panuje duże natężenie ruchu. Panel jest złożony z warstwy wierzchniej ułożonej na HDF albo płycie wiórowej. Wykonana jest ona z papieru dekoracyjnego lub z laminatu. Materiały te zostają pokryte przezroczystą warstwą żywicy melaminowej. Aby sprawdzić, w jakim stopniu panele 10 mm mogą ulec starciu, poddawane są testowi Tabera, według którego sprawdzana jest ścieralność górnej powłoki panela do momentu, gdy widoczny będzie wzór. Wykorzystywany jest do tego zabiegu papier ścierny. Panele o grubości 10 mm i klasie AC5 należą do jednych z najbardziej odpornych.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe 10 mm

Panele 10 mm to produkty niezwykle trwałe, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym floorexpert.pl. Proponujemy Państwu m.in. model firmy Kronopol z kolekcji Aurum Aroma Dąb Lavenda 3946. Pięknie się prezentuje w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, w którym można je utrzymać w dobrym stanie nawet przez 30 lat. Panele te można kupić w bardzo przystępnej cenie, lecz należy mieć na uwadze fakt, że im wyższa jakość paneli, tym będą one droższe. Warto wspomnieć również o ich grubości, która wynosi od 6 do 14 mm. Gdy mamy do czynienia z grubszymi panelami, takimi jak modele 10 mm AC5, możemy mieć większą pewność, że nie doznają cięższych uszkodzeń ani trwałych odkształceń.

Panele podłogowe AC5 10 mm

Panele podłogowe należy właściwie zamontować, aby na długo nam służyły. Przed ich wyborem koniecznie trzeba mieć na uwadze fakt, czy są dostosowane do warunków panujących w domu, na przykład zainstalowanego ogrzewania podłogowego. Rozważenia warta jest także ich struktura. Wysoka jakość tych paneli sprawia, że wyglądają bardzo naturalnie. Zanim dokonają Państwo ich zakupu należy zwrócić uwagę na ich klasę ścieralności, ale też używalności. Względem tych i innych ważnych parametrów ustalana jest ich cena. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktową. Oferujemy produkty najwyższej jakości. Z pewnością docenią je Państwo w trakcie ich użytkowania.

Proszę czekać