Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

AC5 12 mm

Panele podłogowe AC5 12mm

Panele podłogowe AC5 12 mm są gwarancją długiego użytkowania. To produkty dostępne w bardzo przystępnych cenach, adekwatnych do możliwości zakupowych wielu klientów. Panele o grubości 12 mm nie tylko prezentują się bardzo estetycznie, ale są cenione przede wszystkim za ich trwałość oraz wysoką jakość wykonania. Im lepsza bowiem jakość produktu, tym też bardziej reprezentatywny jego wygląd. Jeśli właśnie czeka Państwa remont bądź przeprowadzka do nowego miejsca zamieszkania, warto wybrać takie produkty, których wytrzymałości będziemy pewni w stu procentach. Do jednych z nich należą właśnie panele o klasie ścieralności AC5.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe AC5 o grubości 12 mm

Istnieją cztery podstawowe rodzaje paneli: drewniane, okleinowe, podłogowe klejone oraz podłogowe bezklejowe. Drewniane panele podłogowe o grubości 12 mm to najdroższa opcja z tego typu produktów. Mimo tego wybiera je duża liczba naszych klientów. Nic w tym dziwnego, bowiem dostępne są w różnego rodzaju, przepięknych modelach oraz modnych odcieniach. Pasują zarówno do wnętrza tradycyjnego, jak i nowoczesnego.

Panele okleinowe posiadają wierzchnią warstwę wykonaną z drewna naturalnego lub korka. Jest to fornir, jaki zostaje również pokryty lakierem, który pełni funkcję ochronną panelu. Panele o klasie ścieralności AC5 są odporne na zarysowania, szuranie i uszkodzenia mechaniczne. Na pewno posłużą Państwu przez wiele lat. To niezwykle profesjonalne produkty, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym w rozsądnych cenach.

Panele podłogowe 12 mm – bezklejowe i klejone

Panele bezklejowe można wiele razy składać i rozkładać w zależności od potrzeb. Dlatego charakteryzują się niezwykłą prostotą montażu - są zespalane za pomocą wbudowanych łączy. Aby nie powstawały szczeliny pomiędzy panelami w wyniku rozsunięcia się elementów posadzki, stosuje się odpowiednie wypełniacze. Wtedy też powstaje efekt pięknej, scalonej podłogi. Natomiast panele klejone wymagają nieco większej pracy podczas ich montażu, ale też zapewniają stabilność i trwałość łączenia. Na łączach kładziony jest klej, dlatego nie jest możliwe ich wielokrotne układanie i rozkładanie.

Zapraszamy do obejrzenia oferty produktów umieszczonych w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo na floorexpert.pl taki rodzaj paneli, który będzie dostosowany do warunków panujących w Państwa domu i spełniający oczekiwania domowników.

Proszę czekać