Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

AC5 14 mm

Panele podłogowe AC5 14mm

Panele podłogowe są najczęściej wybieranymi produktami, które stosujemy do układania podłogi w domu. Dostępne są różne grubości paneli, na przykład takie, które mają nawet 14 mm. Jeśli interesują Państwa panele o wysokiej wytrzymałości na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne, modele te będą z pewnością doskonałym wyborem. Na stronie Floorexpert mogą Państwo wybierać spośród bogatej gamy wzorów i kolorów paneli 14 mm, a także stopnia ich wytrzymałości. Dzieli się je ze względu na klasę ścieralności – AC1, AC2, AC3, AC4 i AC5 (występują także oznaczenia W1, W2, W3, W4, W5) oraz używalności – 21, 22, 23, 31, 32 oraz 33. W tym pierwszym przypadku AC1, AC2 i AC3 to modele montowane najczęściej w domach jednorodzinnych i w mieszkaniach. Natomiast panele AC4 oraz AC5 są szczególnie przeznaczone do miejsc użyteczności publicznej. Symbole klasy używalności składają się z dwóch cyfr, z których pierwsza oznacza typ pomieszczenia, a druga natężenie ruchu.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe o grubości 14 mm

Panele podłogowe 14 mm możemy montować w takich miejscach, jak na przykład sypialnie. Produkty tego rodzaju o średniej klasie ścieralności spełnią swoją rolę również w łazience, czy w salonie. Natomiast podłogi o najwyższej klasie używalności należy stosować w takich pomieszczeniach, jak kuchnia, pokój dziecięcy itp.

Przy układaniu paneli musimy pamiętać o zasadach, których należy przestrzegać, aby montaż przebiegał prawidłowo a panele zostały bezpiecznie osadzone. Panele m.in. nie mogą stykać się ze ścianami, ponieważ może wystąpić wtedy problem z włączeniem izolacji, która jest niezbędna w celu zapobiegania rozsuwania się paneli. Służą do tego profile przejściowe oraz przyścienne listwy.

Bogata oferta paneli podłogowych 14 mm

Nasz sklep internetowy Floorexpert oferuje Państwu panele podłogowe o grubości 14 mm. Można je zamontować na dowolnym podłożu, lecz trzeba pamiętać o tym, że musi być ono równe i stabilne. Elementy te sprawdza się za pomocą poziomicy.

Montaż paneli możemy wykonać samodzielnie lub zlecić tę pracę ekspertowi. Nie jest to skomplikowana czynność, dlatego warto nauczyć się realizować ją indywidualnie. Zapraszamy do zakupu paneli w naszym sklepie internetowym. Oferujemy bardzo duży wybór i atrakcyjną cenę produktów. Dzięki naszym panelom, podłoga zawsze będzie wyglądała nadzwyczaj elegancko.

Proszę czekać