Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

AC4

Panele podłogowe AC4

W naszej ofercie znajdą Państwo panele podłogowe AC4, które wybiera duża liczba naszych klientów. Co więcej, ich cena jest niezwykle korzystna – można je kupić najtaniej na rynku. Istnieją różne struktury paneli podłogowych, do której należy struktura synchroniczna, handscraped, drewna oraz heliochrome. Panele C4 w strukturze synchronicznej to takie, w których deski imitują prawdziwe drewno, a tłoczenia są zbieżne ze słojami. Panele heliochrome to unowocześniona struktura synchroniczna, gdzie deski mają srebrzysty połysk na poziomie tłoczeń. Z kolei panele w najbardziej powszechnej strukturze drewna to takie, w których deski są ryflowane i niejednolite. Z kolei podłoga handscraped przypomina naturalne drewno. Deski wyglądają wtedy jak ręcznie dłutowane.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe AC4 – najtaniej w ofercie Floorexpert

Panele podłogowe mogą mieć różnego rodzaju strukturę, od której zależy również ich cena. Są bardzo gładkie lub podobne do autentycznego drewna. Coraz częściej, także AC4 są montowane bezklejowo. Bardzo mała liczba osób używa do tego celu kleju. Z tego powodu czynność tę można wykonać szybko i bezproblemowo. Poza tym nie ma również żadnych przeszkód w przypadku konieczności ich demontażu. Należy dokładnie zapoznać się z oznaczeniami na opakowaniu, aby właściwie ułożyć panele i sprawdzić czy są odpowiednie do zamontowania na ogrzewaniu podłogowym.

Floorexpert.pl – oferta paneli podłogowych AC4 w atrakcyjnej cenie

W ofercie naszego sklepu internetowego floorexpert.pl znajdą Państwo dobrej jakości panele których cena jest niezwykle atrakcyjna – najtańsza na rynku. Im wyższa klasa ścieralności paneli, tym mają one lepszą jakość. Aby jak najdłużej utrzymać te panele w doskonałym stanie, warto codziennie je zamiatać lub odkurzać przy pomocy specjalnej końcówki do odkurzacza. Odpowiednio pielęgnowane, zachowają swój doskonały wygląd na wiele lat.

Proszę czekać