Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

AC4 8 mm

Panele podłogowe AC4 8mm

Oferujemy Państwu panele podłogowe AC4 o grubości 8 mm, których cena jest bardzo przystępna. To panele popularne i niezwykle łatwe w pielęgnacji. Wszelkie meble, które przesuwamy po powierzchni, na której znajdują się panele podłogowe 8 mm muszą być podbite delikatnym filcem, aby nie zniszczyć podłogi. Wówczas będziemy bez obaw mogli przesuwać po nich sprzęty, nie martwiąc się o możliwość ich zarysowania. W przypadku, gdy korzystamy z typowego fotela obrotowego, powinniśmy zabezpieczyć podłoże. Doskonale sprawdzi się do tego celu guma. W przeciwnym razie, na panelach mogą być widoczne znaczne ślady użytkowania krzesła. Gdy myjemy panele musimy też pamiętać, aby nie zbierała się na nich woda, a w złączeniach nie powstawała wilgoć.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe AC4 - 8 mm

Panele AC4 to najczęściej wybierany typ podłogi w naszych mieszkaniach czy domach. Istnieją różnego rodzaju rozmiary paneli, kolory i wzory, dlatego ich wybór może być bardzo trudny. Trzeba je dobrać tak, by pasowały do wybranego pomieszczenia. Jedną z propozycji naszego sklepu są panele Balterio Quattro Eight Dąb Barrique 636. Mają strukturę naturalnego drewna i czterostronną obwodową V-fugę. Kolekcja Quattro Eight dostępna jest w rozmaitych kolorach, zarówno jasnych, jak i ciemnych, której wzory przypominają deski tekowe oraz dębowe. Cena tych produktów jest niezwykle atrakcyjna.

Oferta paneli podłogowych AC4 8 mm w korzystnej cenie

Warto wybrać takie panele, które będą dostosowane do wymagań danego pomieszczenia. Opcja AC4 jest bardzo często wybierana, ponieważ takie panele podłogowe stosuje się prawie w każdym domu czy mieszkaniu. Powinny posiadać odpowiednie wzmocnienie, które polega na pokryciu krawędzi woskiem. Chroni to panele przed skutkami wilgoci, na przykład w kuchni. W takich miejscach powinniśmy stosować mocne produkty tego rodzaju, które są odporne na zawilgocenia i mają sporą gęstość rdzenia.

Proszę czekać