Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

Wzory i kolory

Nowoczesne panele podłogowe - wzory i kolory

Obecnie coraz modniejsze stają się panele podłogowe, które posiadają afrykańskie wzory i kolory. Styl wabi-sabi zaczyna być coraz bardziej popularny. Jest to kolorystyka naturalna, a dokładniej panele tego typu posiadają nowoczesne wzory drewniane oraz imitujące drewno. Dominują w nich kolory piaszczyste oraz ziemiste, które mają zsynchronizowaną strukturę. Popularne są ciemne panele, jakie idealnie podkreślą kolorowe meble, coraz częściej wybierane w kolorze czerwonym. Najnowsze trendy połączone z wyśmienitą elegancją tworzą bardzo ciekawy efekt. Wiele osób wybiera także wybarwione panele oraz takie, które imitują egzotyczne drzewa, na przykład bordowe z domieszką czerwieni.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe – nowoczesne wzory

Panele podłogowe, na których widoczne są słoje drewna od dłuższego czasu nie znikają z listy najbardziej popularnych produktów tego rodzaju. Kolory paneli podkreślają charakter wnętrza pomieszczenia, w którym się znajdują. Kolorowe modele zdadzą egzamin w takich miejscach, w których znajdują się stonowane odcienie mebli. Muszą być one odpowiednio dobrane do aranżacji całego wnętrza, aby nie stworzyć banalnego efektu końcowego.

Panele podłogowe – kolorystyka

Jasne odcienie sprawią, że wnętrze staje się jaśniejsze. Ta opcja doskonale sprawdzi się w miejscach, które są mało nasłonecznione. Dzięki typowo jasnym panelom, pomieszczenie staje się dużo przyjemniejsze i wprawia domowników oraz gości w pozytywny nastrój. Co więcej, dobrze będą wyglądały także w jadalni. Z kolei nowoczesne, ciemne panele tworzą spokojny nastrój. Świetnie prezentują się między innymi w sypialni czy też w salonie. Pamiętajmy, aby nie układać paneli podłogowych w ciemnych barwach w małych pomieszczeniach, gdzie występuje mała liczba okien lub są one stosunkowo niewielkie.

Oferta atrakcyjnych paneli podłogowych w pięknych kolorach

Nasz sklep oferuje panele podłogowe dobrej jakości, które mają piękne oraz modne wzory. Proponujemy między innymi model Persecto Power Plus 8642 w kolorze dębu białowieskiego o klasie ścieralności AC4, który będzie pasował do większości wnętrz urządzonych w modnym stylu. Należy pamiętać, aby kolorystyka mebli i rozmaitych elementów dodatkowych w pomieszczeniu współgrała z resztą komponentów. Kolorowe panele będą pasowały zarówno do jasnych, jak i ciemnych kompozycji. Należy tylko odpowiednio je dobrać. Zachęcamy do wyboru paneli w naszym sklepie.

Proszę czekać