Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

SZARE

Panele podłogowe jasne szare

Popielate panele podłogowe są obecnie jednymi z najbardziej popularnych odcieni podłóg. To bardzo stylowe wyroby, których cena w naszym sklepie jest niezwykle atrakcyjna. Polecamy naszym klientom m.in. siwe panele Skema Vision Syncro Oxid Real Cool 1121 o klasie ścieralności AC6 i grubości 8 mm. Dostępne są w dwóch rodzajach powierzchni: błyszczącej oraz matowej. Takie jasne, szare panele doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach użyteczności publicznej, lecz też w lokalach prywatnych. Coraz częściej nasi klienci wybierają panele klejone, także szare. Posiadają one dobrą izolację akustyczną, jednak do ich ułożenia powinniśmy zatrudnić eksperta, aby nie dopuścić do powstania nieszczelnych miejsc i wybrzuszeń.

Brak produktów w tej kategorii

Siwe panele podłogowe

Siwe panele to jedne z najbardziej popularnych elementów, z jakich złożona jest podłoga. Są to niedrogie produkty, które odpowiednio dobrane rewelacyjnie komponują się z innymi częściami umeblowania. Ich cena jest dostosowana do zasobności portfela większości klientów. Jasne, szare panele można też układać je na ogrzewaniu podłogowym, lecz zawsze trzeba zorientować się przed ich zakupem czy producent dopuszcza taką opcję.

Szare panele podłogowe – nowoczesna propozycja

Panele nie są kłopotliwe w trakcie czyszczenia. W większości przypadków wystarczy oczyszczenie ich za pomocą mokrej ścierki czy mopa. Modele popielate wyglądają bardzo estetycznie. Można je dobrać do wielu wnętrz, na przykład dosyć modnych ostatnio odcieni bieli, czerni i szarości.

Panele podłogowe popielate

Panele popielate dostępne w naszym sklepie internetowym należą do najczęściej wybieranych przez klientów. Dysponujemy panelami laminowanymi i winylowymi. Laminowane złożone są z czterech warstw. Pierwszą stanowi laminat albo papier, następną płyta HDF, kolejna to warstwa dekoracyjna, a ostatnia ochrania panele przed ścieraniem i innymi uszkodzeniami. Z kolei winylowe składają się z korka, nośnej płyty HDF oraz powierzchni pokrytej przezroczystym PCV. Zapraszamy do zakupu paneli podłogowych z naszej oferty, Na pewno znajdą tu Państwo wyroby dostosowane do swoich potrzeb.

Proszę czekać