Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

W PASKI

Panele podłogowe paski

Remont to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, jeżeli pod uwagę weźmiemy powierzchnię podłogową. Podczas jego trwania, podłoga wyłączona zostaje z użytkowania, a przecież w jakiś sposób trzeba się poruszać po mieszkaniu, dlatego najprościej jest podzielić remont na poszczególne etapy, na które złożą się kolejne pokoje. Kolejnym elementem, będzie wybór odpowiedniej, nowej podłogi. Wszystko bowiem zależy od wnętrza, w którym będzie ona umiejscowiona, a także od preferencji poszczególnych użytkowników. Bardzo modne w tym sezonie są nietypowe powierzchnie podłogowe, takie jak panele podłogowe w paski lub płytki z nadrukiem.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe w paski

Z pewnością tego typu panele to bardzo nietypowe rozwiązanie, jednak coraz popularniejsze. Niemniej jednak, coraz częściej wielu z nas decyduje się na wprowadzenie do swojej przestrzeni pewnego szaleństwa, które nieco ją ożywi i sprawi, że przedstawi się w zupełnie nowym świetle, zyskując nowoczesny wymiar.

Zawarte w asortymencie naszego sklepu panele w paski z pełnym przekonaniem należą właśnie do tej grupy produktów. To oryginalne i zarazem uniwersalne rozwiązanie znajdzie zastosowanie zarówno w kuchni i jadalni, jak i w łazience. Dobrym wyjściem będzie umieszczenie ich w salonie, jeżeli chcieliby Państwo optycznie poszerzyć/ wydłużyć pomieszczenie.

Oryginalna powierzchnia z panelami podłogowymi w paski

Ten rodzaj podłogi doskonale sprawdzi się także w nieco mniejszych wnętrzach w kształcie kwadratu, które potrzebują wizualnego „rozciągnięcia”. Jako specjaliści działający w branży od lat wiemy, jak ważny jest właściwy dobór podłogi do konkretnego pomieszczenia i w jaki sposób może ona na nie wpłynąć. Najważniejsze, aby było to oddziaływanie korzystne.

Oryginalna powierzchnia z panelami w paski z całą pewnością zwróci uwagę każdego, zarówno domownika, jak i Państwa gościa. Przekonała się o tym spora grupa naszych usatysfakcjonowanych klientów, którzy zdecydowali się właśnie na ten model podłogi.

Proszę czekać