Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

KWADRATOWE

Kwadratowe panele podłogowe

Sezon wiosenno – letni napawa wielu z nas optymizmem i nastraja do wprowadzenia większych lub mniejszych zmian w życiu każdego z nas. Jedną z nich może być chociażby przeprowadzenie remontu w domu, mieszkaniu lub biurze. To także doskonały czas na generalne odświeżenie i porządki. W dzisiejszych czasach bardzo duża liczba osób decyduje się na zmianę koloru ścian lub powierzchni podłogowej. Nic w tym dziwnego, ponieważ mogą one diametralnie zmienić odbiór całego wnętrza. Jeżeli chodzi o to drugie, znakomitym rozwiązaniem będzie podłoga w kwadracie, która ze względu na swój uniwersalny design będzie ozdobą każdego wnętrza. Dlatego też kwadratowe panele podłogowe stały się częścią naszej bogatej oferty.

Brak produktów w tej kategorii

Kwadratowe panele podłogowe

Decydując się na wybór odpowiedniego materiału na podłogę, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów. Po pierwsze, należy zastanowić się nad przestrzenią, którą chcemy zmienić – czy będzie to salon, jadalnia, sypialnia, a może pokój dziecka? Następnie trzeba wziąć pod uwagę powierzchnię każdej z nich i dopasować wymiary w taki sposób, aby wszystko idealnie ze sobą współgrało. Kolejną rzeczą jest docelowy wybór podłogi i wykonawstwo.

Umieszczone w asortymencie naszego sklepu kwadratowe panele podłogowe cieszą się niezmiennie olbrzymim zainteresowaniem wśród odwiedzających nas osób, a wszystko za sprawą ich ponadczasowości. Figura jaką jest kwadrat od lat wzbudza zainteresowanie i umieszczana jest w różnego rodzaju przedmiotach, zarówno jako element dekoracji, jak i bazowa forma. Dlatego też nikogo nie powinien dziwić fakt, że podłoga w tym kształcie i wzorze przyciąga wzrok.

Przestrzeń z zastosowaniem kwadratowych paneli podłogowych

Powierzchnia podłogowa w kwadracie bardzo dobrze wpisze się w przestrzeń każdego pomieszczenia, niezależnie od tego, czy będzie to jadalnia, salon, sypialnia, czy też przedpokój. Dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu sprawdzi się dosłownie wszędzie. Potwierdzić mogą to nasi usatysfakcjonowani klienci, którzy bardzo często decydują się właśnie na to rozwiązanie.

Przestrzeń z zastosowaniem kwadratowych paneli zyska na objętości, gdyż z całą pewnością optycznie wyda się nieco większa, niż jest w rzeczywistości. Ten rodzaj podłogi jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, gdyż wystarczy ją odkurzyć, a następnie przetrzeć mopem nasączonym wodą z płynem do paneli. Dodatkowo można zastosować preparat nabłyszczający, który posłuży również jako konserwacja do podłogi.

Proszę czekać