Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

ZŁOTY DĄB

Panele podłogowe Kronopol złoty dąb

Dostępne na niniejszej stronie panele podłogowe Kronopol z dębu złotego są doskonałym wyborem zarówno do domów, jak i mieszkań. Jest to nowoczesne i jednocześnie ponadczasowe rozwiązanie, które sprawdzi się niemalże w każdym pomieszczeniu, niezależnie od stylistyki, w jakim zostało ono zaprojektowane. Współcześnie bez problemu nabyć można panele podłogowe w różnych kolorach, odcieniach, wielkościach oraz grubościach, dzięki czemu każda osoba poszukująca tego typu wykończenia podłogi, z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe. Dąb złoty, Kronopol – wytrzymałość i elegancja

Od zamierzchłych czasów to właśnie dąb uważany jest za symbol trwałości, solidności oraz ogromnej siły, dlatego też tak chętnie wykorzystywany jest on m.in. w przemyśle meblarskim lecz nie tylko. Chcąc sprostać wymaganiom każdego Klienta odwiedzającego nasz internetowy sklep, poszerzyliśmy swoją ofertę o panele - dąb złoty firmy Kronopol. Jesteśmy przekonani, że niniejsze panele, niezależnie od miejsca, w którym zostaną położone, będą służyć Państwu w pełni niezawodnie przez wiele lat.

Panele podłogowe z dębu złotego. Kronopol – gwarancja ponadprzeciętnej trwałości

Panele z dębu złotego to gwarancja trwałości. Dębina jest drewnem twardym, ciężkim oraz mało podatnym na kurczenie się. Jej zaletą jest z całą pewnością łatwość, z jaką poddaje się obróbce, co oznacza, że bez większego problemu można ją zginać, kleić oraz zabarwiać. Wadą może być natomiast dość żmudny proces polerowania, jednakże świadczy to jednocześnie o ogromnej wytrzymałości dębu, co jest kwestią szczególnie istotną w przypadku, gdy decydujemy się na panele podłogowe, do produkcji których użyty został właśnie dąb. Wybierając panele warto zdecydować się na to właśnie drewno, ponieważ nie będzie się ono szybko ścierać.

Proponujemy Państwu zapoznanie się z naszą szeroką ofertą paneli, spośród których z pewnością znajdziecie produkt spełniający wszystkie Wasze wymagania. Możemy zagwarantować najwyższą jakość materiałów użytych do ich produkcji, które mają przełożenie na trwałość niniejszych paneli. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku pytań – do kontaktu.

Proszę czekać