Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.
Język
Languages

Kategorie

EGGER

Panele podłogowe Egger

Panele podłogowe to rozwiązanie, które pomoże Państwu stworzyć elegancką i ponadczasową podłogę, która będzie prezentować się doskonale nawet wiele lat od momentu jej położenia. Jesteśmy sklepem internetowym, w którym znaleźć można szeroki wybór paneli podłogowych pochodzących wyłącznie od najlepszych producentów i cieszących się bardzo dużym uznaniem wśród wielu naszych Klientów. Możemy zagwarantować Państwu ponadprzeciętną estetykę oraz wysoką trwałość wszystkich produktów dostępnych w naszej ofercie. Na niniejszej stronie prezentujemy panele pochodzące od firmy, jaką jest Egger.

Brak produktów w tej kategorii

Panele podłogowe. Egger – firma godna zaufania

Panele podłogowe Egger od samego początku naszej działalności cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród wielu naszych Klientów. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne, działające nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej. Zaufanie, lojalność, dynamika oraz odpowiedzialność to główne wartości, jakimi się ono kieruje. Firma Egger bazuje przede wszystkim na solidnym fundamencie dzięki najwyższemu standardowi jakości oraz innowacyjnym produktom, które prezentujemy Państwu na niniejszej stronie.

Dlaczego warto zdecydować się na panel Egger?

Powodów, dla których prezentowane panele cieszą się tak dużym uznaniem wśród wielu osób, jest wiele. Nasz sklep internetowy to doskonały wybór szczególnie dla tych osób, które cenią sobie łatwość pielęgnacji. Podłogę wykonaną z paneli Egger bez problemu można utrzymać w czystości.

Należy jednak uważać z ilością wody, ponieważ jej nadmiar może prowadzić do odkształcenia się paneli. Do ich zamiatania wystarczy miękka szczotka, a do usunięcia zabrudzeń – zwilżona wodą szmatka oraz płyn czyszczący. Panele podłogowe pochodzące z naszego sklepu to także łatwość montażu, z którym poradzi sobie niemalże każda, nawet niedoświadczona osoba, co stanowi przewagę nad naturalnymi deskami. Można je ułożyć samodzielnie lub też oczywiście z pomocą fachowca – wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji.

Na co zwracać uwagę decydując się na zakup paneli podłogowych Egger?

Mówiąc o panelach podłogowych warto również wspomnieć o ich trwałości. Dostępne w naszym sklepie panele charakteryzują się różną klasą ścieralności: AC1, AC2, AC3, AC4 oraz AC5, które uporządkowane są od najniższej odporności do najwyższej. Ogólnie przyjęta zasada mówi, że w pomieszczeniach rzadko użytkowanych odpowiednia okaże się klasa AC2, natomiast w przedpokoju czy też kuchni – AC4. Jeżeli poszukują Państwo dobrej jakości paneli podłogowych, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą.

Proszę czekać